Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evet ne yazık ki çok ciddi şekilde mobbinge maruz kaldığımı düşünüyorum ben de, yanlış yaptığımı düşündüğü bir iş yüzünden küsmesi aylarca konuşmaması, konuşmak zorunda olduğunda da azarlayarak konuşması, tatil hastalık izin dinlemeden iş beklemesi hepsinden önemlisi yaptığım işe değer vermemesi

amiinnn canım aminn, o kadar çok istiyorum ki gönlümdeki işi tez zamanda Allah nasip etsin

çok teşekkür ederim, Allah razı olsun senden

Onun üstü ile konuş bitanecim. Sessiz kaldığın sürece ugrasmaya devam eder. Bu tipler korkaktir bir zayıf noktası mutlaka olmalı. Bilenip duruyorum nolur bir şeyler yap.

İnşAllah canım Allah hepimizden razı olsun

Özellikle eve giriş kapısından başlanmalı kuzum. gezegenfeza tatlışım dışarı ayakkabılarının tabanlarına da degir sirkeli sudan.

Onun üstü ile konuş bitanecim. Sessiz kaldığın sürece ugrasmaya devam eder. Bu tipler korkaktir bir zayıf noktası mutlaka olmalı. Bilenip duruyorum nolur bir şeyler yap.
Onun üstü ondan da beter canım

onun üstü ona yapıyor o da bize yapıyor

onun üstüne mucize olup da gidip konuşsam bile beğenmiyorsan git der ki birim yöneticimize demişliği var, birim yöneticim personelim çok mutsuz vs diye bir kere konuştuğunda beğenmeyen gitsin o zaman demiş

İnşAllah canım Allah hepimizden razı olsun
aminn canım

Günaydın casminim Huzursuz insanlar senden uzak dursun .
amin bitanemm, hepimizden uzak dursunlar inşallah

Mesele beğenip beğenmemek değil. İşyerinde yaptiklari zorbalık. İş bak bitanem. Belki seni kaybetmeyi göze alamazlar. Beğenmeyen gitsin o zaman dediğine takılma etrafa korku salmak için öyle diyor . Yetişmiş bir elamanı yitirmek kolay mı ...

yok canımın içi buradaki düzen ne yazık ki böyle, ne yetişmiş elemanlar arkalarına bile bakmadan gittiler de hiç oralı olmadılar
çünkü mantıkları şu ki nasılsa yeri dolmayacak kimse yok
iş illaki yürüyor, burada iş yapmayan iyice boş geziyor iş yapanların da canına okuyorlar ama o iş yapanlar da gitmek istediklerinde kimse oralı olmuyor nasılsa en kötü ihtimalle kalanların biraz daha tepesine binip gidenin işini yaptırırlar diye düşünüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…