Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar nasıl alışılıyor hemen bol bol yemeğe
Gerçekten zorlanıyorum.
Pes etmek yok. Aralıklı oruç iyi gelmişti bana devam inşallah. Ama düzene alışana kadar açlık tam hissedilecek belli

Allah'a havale ediyoruz bitanem haksızlığa karşı elinden geleni yap gerisi için de bekle. Mustehaklari neyse onu bulsunlar
amin canımm, Allaha havale ediyorum onu

ben kendimi ezdirmiyorum ya artık, gereken yerde hakkımı savunuyorum yao yüzden bana tahammül edemiyor, edemesin de sinir şey

Rabbim sana hayırlı ve yeni iş imkanı nasip etsin canım
amiinnnn canımm

Başlangicin hayırlı olsun aşkitom.
Teşekkür ederim Aşkitom
Hoşgeldin aramıza
Hoşbuldum kaptanım
Kızlar nasıl alışılıyor hemen bol bol yemeğe
Gerçekten zorlanıyorum.
Pes etmek yok. Aralıklı oruç iyi gelmişti bana devam inşallah. Ama düzene alışana kadar açlık tam hissedilecek belli
Ben de aralıklı oruç denedim 3 gün yapabildim, sporla çok zorladı beni
Ben tekrar odaklandım iki gündür açım açç:)) yarın bakalım tartıda
Yarın tartı günü mü ne çabuk

Midemden reglimden çıkarıyor işte... Senden cikmis cikan daha da boyle yapma kendine zarar verme iyi hissetmek diye bir kitap aldım bugün ona başlayacağım

Gel sarılalım
Eşim bu aralar pek huysuz, ne yapsak beğenmiyor, mutsuz olmak için bişeyler bulup çıkarıyor
Geçmişi arkada bırakmak istiyorum, affetmek istiyorum,o böyle yaptıkça önüme geliyor, içim daralıyor, cevap versem küsecek, vermesem rahat deyilim, ben haklıyım diye düşünüyor

Allah sabır versin canım
Cok cok iyi geldi Hatcem
Bol kahkahadan sonra bi aglama geldi,zor aglayanimdir hep dik iyi gorunmeye calisirim
İhtiyacim vardi cok cok iyi geldi
Oyy kıyamam. Bende açtım depresif şarkıları. Ağzımı da açtım saçma sapan yedim. Bugün daha iyiyim
Aşağı inip hamilelik şeyini görünce bı gülme geldi
Bilmiyorum ki ya uykuyla ilgili ciddi sorunlarımız var uykuyu sevmiyo desteksiz uyutmayı da başardım yine de olmadı
Sana ait birşey koysan oyuncak battaniye vb gibi bişi

Hahahahahahah aşağıkı diyoki ben ne alakaa ayy hahahaha

Son düzenleme:
Zaten yanımda uyuyo daha benim kokumu alıyo park yatakta ama yatak anne yanı. Gece zaten milyon kere kalktığımız için odasına almayı düşünemiyorum. Uyku arkadaşı da var yine de kokum olsun diye yatağın kenarına giyilmiş birşeyler de koyuyorum koku iyice gelsin diye ama yok. Uyku konusunda beni cidden çok zorluyor inşallah bu gece uyur da dinlenirim çok yorgun hissediyorum kendimi

Geçici bir durumdur takılma kuzum. Yetişkin bir birey bırak mutsuz olmak istiyorsa onun tercihi. Durumun ortada daha ne yapmanı bekliyorlar sağlıklı bir insan bile yeter der.

Üffff bu seni hasta eder yemege sararsin... Ne yapman gerektiğini bilip uygulayamamak zor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…