Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet, mutlaka yapmalıyım, teşekkür ederim

Amin kuzum, teşekkür ederim

Takmış sana neden böyle
inan ki anlamıyorum, bir de yaptığım işi anlatıyorum bana diyor ki hayır o öyle değil, dün hoparlöre verdim telefonu eşim de duysun diye, 3 kere anlattım anlattım bir de sinirlniyor ben anlamıyorum diye en sonunda 4.de anladı ne anlattığımı ve kendisinin yanlış anladığını

Haydaaa nolcak şimdii pazar pazar canını sıkmışlar, yarın durumlardan haberdar edersin izinli günün değil mi hemde pazar nasıl arıyorlar ki
ya sorma sabah bir uyandım ki yüzüm gözüm şiş adam izinliymişim, hastaymışım falan dinlemiyor ki

şimdi çıktım yanında dün istediği gibi 54823 kere yaptığım çalışmanın bir başka versiyonuyla daha istiyor

Amin Nergiscim, evet, yapmam lazım, bugün evdeyim, eşimi işe yollar eve girişirim

Teşekkür ederim canım, evet, damat çok yorulmuştu, bu sayede dinlenir biraz, oğlumunki görünür kaza, ısınma filan yapmadan direk maça çıkmış, kilolu da olunca

Kız neresi muhteşem 4 aydır uğraşıyorum ama bugün aralıklı oruça başladım sende yapıyordu n sanki yazın nasıl yapıyordun ve faydasını gördün mü
ARa ara bozdun ya ondan sana böyle fazla geldi bence iyi gidiyorsun şimdiden
En çok onun faydasını gördüm bide ip atladım günde bin defa

Tam ıslak odunla dövmelik
Şikayet edebileceğin biryer varsa o hakkını kullan canım

Tam ıslak odunla dövmelik
Şikayet edebileceğin biryer varsa o hakkını kullan canım
onu da düşündük açıkçası hatta eşim aradı ama isim vermeden şikayet oluşturamıyoruz, güya gizli kalıyor bu şikayetler ama başımızdakilerin eli kolu uzun, kesin bulurlar benim şikayet ettiğimi

yeni bir işe girmeden cesaret edemiyorum anlayacağın

Mobbing uyguluyor. Allah vicdan versin ve böyle insanlara fırsat vermesin inşAllah 15 yıl boyunca kurumsal bir şirkette aynı durumla çalıştım. Son 1 yıldır bana uygun çok rahat bir işte çalışıyorum. İnşAllah sende mükafatının karşılığını alacaksın canım.Çok dua edeceğim senin için Rabbim, hakkını alacağın rahat edeceğin bir iş nasip etsin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…