Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yok canımın içi buradaki düzen ne yazık ki böyle, ne yetişmiş elemanlar arkalarına bile bakmadan gittiler de hiç oralı olmadılar
çünkü mantıkları şu ki nasılsa yeri dolmayacak kimse yok :KK43:
iş illaki yürüyor, burada iş yapmayan iyice boş geziyor iş yapanların da canına okuyorlar ama o iş yapanlar da gitmek istediklerinde kimse oralı olmuyor nasılsa en kötü ihtimalle kalanların biraz daha tepesine binip gidenin işini yaptırırlar diye düşünüyorlar
Ali kıran baş kesenler :KK62:

:21::21::21:

Screenshot_20240422-114619_Instagram.jpg

Sabah yazdım Gizem hn a e hiç acıkmıyorum diye bana göbek atma klibi göndermiş ahahhaha
Ben de yazdiklarini yiyemiyordum Prenses midesine sahip olduk diyordu 😂 sana iyi geldigini gordukce cok mutlu oluyorum🫶🏻🌸😘
Her şey liste vermek degil işte senin yaşam seklini duzenini bozmadan keyif alacagin sekilde ilerlemek ve bu işi ogrenmek⭐

Maşallah harikasın canım 🧿 🧿 😍

Oyy neyi vardı kuzumun ♥️

Sende tatlı biri gibisin ♥️
Buraları tatlandirirsin inşallah ♥️

Buranın enerjisi sağolsun ♥️
Havalarda ısındı ♥️
Akşam da pilatese 😍

Maşallah kaptanım.
Nergiscim olmadan mi gittin 🙄
Bilmiyorum ki ya uykuyla ilgili ciddi sorunlarımız var uykuyu sevmiyo desteksiz uyutmayı da başardım yine de olmadı

aynenn öyleler ne yazık ki :KK43:

çok ama çok kızıyorum bu düzene çünkü biliyorlar ki şu zamanda işi bırakıp da gidemiyoruz o yüzden de tepemize bindikçe biniyorlar
Allah'a havale ediyoruz bitanem :dua: haksızlığa karşı elinden geleni yap gerisi için de bekle. Mustehaklari neyse onu bulsunlar 🥺

onu da düşündük açıkçası hatta eşim aradı ama isim vermeden şikayet oluşturamıyoruz, güya gizli kalıyor bu şikayetler ama başımızdakilerin eli kolu uzun, kesin bulurlar benim şikayet ettiğimi

yeni bir işe girmeden cesaret edemiyorum anlayacağın :KK43:
Rabbim sana hayırlı ve yeni iş imkanı nasip etsin canım 🤲🏼🤲🏼

Mobbing uyguluyor. Allah vicdan versin ve böyle insanlara fırsat vermesin inşAllah🤲 15 yıl boyunca kurumsal bir şirkette aynı durumla çalıştım. Son 1 yıldır bana uygun çok rahat bir işte çalışıyorum. İnşAllah sende mükafatının karşılığını alacaksın canım.Çok dua edeceğim senin için Rabbim, hakkını alacağın rahat edeceğin bir iş nasip etsin sana 🫶
Çok doğru söylüyorsun, insanda vicdan yoksa biri gider, diğeri yine aynı muameleye maruz kalır

X