Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahla arapçada tatlı demek kaptanım nick kabul etmeyince her yolu denemedim sonuç anlamını benden bilmiyorum

Teşekkür ederim canm evet burası o yönden çok iyi, evet Maraş tarhanasından yapılıyor çoğu yerlerde bilmezler ben çocukluğum yerdim severdim çocuklarıma da alistirdim arada istiyorlar

Geçmiş olsun

Afiyet olsun leylim baharım Harika bir menü

Herkese günaydın lar bende yürüyüşümü yaptım geldım
Hayırlı geceler kızlar
Damat dün hastanelik olmuştu, ona geçmiş olsuna gittik, menüm hoş deyil, siz sormayın, ben söylemeyim, sabah detoksa başlıyoruz inşaAllah

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin Elhan nın dediği gibi yap evi de sirke li su ile silmeni tavsiye ederim negatif leri atın üzerinizden

Oğluna damadına geçmiş olsun ablam. Dinlenmek hepinize iyi gelir inşallah
Ben menü paylaşamıyorum. Çünkü tırtıklama modundan çıkamıyorum
Canım düzen kurmak zor. En kötü olsada yaz. Çünkü yazarken ki çekingenlik ruhuna işliyor. İster istemez kısıyorsun
Hayırlı geceler kızlar
Damat dün hastanelik olmuştu, ona geçmiş olsuna gittik, menüm hoş deyil, siz sormayın, ben söylemeyim, sabah detoksa başlıyoruz inşaAllah
Yaz yaz iyi gelecek emin ol
Afiyet olsun canım

Maşallah harikasın canım
Günaydın kaptanım oğlum dün gece uyumadı uykusuzum çok ama iyiyim şimdi ben de sabah sporumu yaparım küçük prensim izin verirse
Oyy neyi vardı kuzumun
Ahla arapçada tatlı demek kaptanım nick kabul etmeyince her yolu denemedim sonuç anlamını benden bilmiyorum
Sende tatlı biri gibisin
Buraları tatlandirirsin inşallah
Günaydın gül yüzlü kaptaniçem

Günaydın canım

Günaydın kaptanım maşallah spor yap üstüne işe git vallahi helal olsun
Buranın enerjisi sağolsun
Havalarda ısındı
Akşam da pilatese
Günaydın maviş kaptanım.
Enerjin daim olsun.
Yürüyüşteyim .
Maşallah kaptanım.
Nergiscim olmadan mi gittin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…