Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dikkat et gezmelere

Aynenn bugün kış geri geldi çıkamadık canım

Az kaldı demi tatlım sağlıkla al kucağına canım benim
Evet canım benim yaa biran önce lohusa işi bitirsem benden iyisi yok
Sağol kaptanım

Anlaşıldı o iş bizde

Benim kız torun 9 yaşında sırası geliyor karyolamda zıplıyor
Hahahah bakkk işteee bide kız sakin derler diyolarr ben yaşıyacağımı yaşıyorumm bi dk durmuyo bi dk oturmuyo salonlara neetcem hiç bilmiyorumm ya kızz nergiss çok fena benim kız heryeri karıştirıyor heryer yerlerdee hep bi odayı kilitliyorum artık çekmecelerinde kendi ilaçları falan var merak sardı onlara allahtan öyle ağzına atmıyor bile ama ciddi ciddi yoruyor benii

Tamm kaptanım öyle yapayım ama düzenli de yemedim nasıl desem atıştırmalık gibi oldu çoğu zaman ondan öyle oldu yarindan sonrasıni daha düzenli yazarım inşallah

20 Nisan menümü yazayım
Elhan Cordelia Mthn83

Kahvaltı: peynir, 6 adet zeytin 2 dilim çavdar ekmeği domates, salatalık, bir tatlı kaşığı petekli bal

Ara: bir yeşil elma, bir kırmızı meyveli zuber bar

Ara: 3 çilek

Akşam: bir tavuk butu ızgara bir tabak salata

Gün içinde bir kahve bir yeşil çay içtim spor yapamadım 3 oda bir koridor sildim viledayla gerçi cam önleri süpürgelikler eğil kalk ondan mı anlamadım fazla yorulmadım sözde ama belim ağrıdı anlamadım

20 nisan cumartesi

Kahvaltı 11:30
8, 10 yaprak sarma
Bir tepsi yemeğinin üstündeki erimiş kaşar, içindeki biber
3 hurma, ceviz

Akşam 18:30
Yarım piliç, torunla birlikte yedik
Soğanlı, salçalı meze
Bikaç lokma lahana turşusu

Su çok az oldu, yeni başlıyorum

Süslü saatimi taktığım için adım yok Cordelia
Yada evdekini yazıyım 1.434 adım

Elhan Beth18

Sağol canım Dilara Koçak tarifi güzel oluyor ben beğendim canım değişiklik istersen deneyebilirsin
Himmm iyimis masum ne güzel kısırın tadı nasıl bulgur gibi oluyorsa buda olur denerim canım sagolasin
Allah yardımcın olsun canım kolay değil sürekli gözün üzerinde olacak ufaklık gelince belki biraz daha artabilir ama olsun çocuk çocukluğunu yapacak yapsın da eskiden çocuklar dışarıda enerji leri atarlardı şimdi evin içinde ne yapsınlar
Masalahhh güzel yürüyüş

Afiyetler olsun canım

Beth18 Elhan
Sabah 11
Bır domatesli yumurta
Bir parca haşhaşlı ekmek
Domates zeytin peynir
İki adet pattes
Bugün dolap boşaltma günüydü ara falan yapmadım bir sade kahve ve kayısı yemıstım başlamadan sorry yazarken hatırladım
Akşam
Terbiyeli tavuk haşlama bir but havuc
2 yk pilav
Akşam çay
Bir adet susamlı kurabıye
Bir parça kek

Adapte olmaya çalışıyorum affola ama olacak
Özlemişim
1.5 lt tarçınlı limonlu su

Mthn83 kaptanım, Beth18 gelemezse secmeleri birlikte yapalım olur mu? Takımları bir an önce kuralım.
Birtanesin hocam
Musaitmisin canim
Kusura bakma canim zor bir gun gecirdim
Senin yerine yapabilirim kabul edersen
Tabi ki
Kaptanım Beth18 yerime takimlari kurabilirsin derse seçelim . kaybolma e mi

Genciz, dinamik ve de her daim heyecanlıyız
Beth18 ve Mthn83 Kaptanlarima da sirayet eder belki
Telefonun başında haber bekliyorum hâlâ
Ayy ne desen haklisin
Caniimmmmm
Ciris ne canim. Guzel menu. Ama nasil doyuyorsun bana da bir soyle.
Cok guzel masallah
Caniim cok uzun zaman oldu gorusemedik. Nasilsin? Menun cok guzel
Olsun telafi edersin cekirdekleri canim menun genel olarak iyi zaten
Icim acildi resmen. Bazi kisilerin fotograflari, mesajlari hep icini yansitiyor :)

Insan ise dalinca yemegi unutuyor. Aksamki karbonhidratlari da harcanan enerjiye verelim. Yarin da geri almayalim ama olur mu :)

Canım benim.malum işler çok yoğundu. Teknofest proje sunum derken araya bayram girdi. Memlekete gittik. Yedik içtik araya da bir nişan sığdırdık. Sonra döndük yuvaya. Artık başlama vakti dedim. Su 23 nisanı da atlatirsak bolca spor ve yürüyüş. Sonra gelsin eksiler.

Sabah bir tabak salata.

Ara bir portakal

Izgara tavuk bir tabak salata. İki sarma
Vavv
Afiyet olsun karnıbahar güzelmiş

Olsun hareket harekettir
Hoşgeldin kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…