Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar
Bu hafta mükemmel sonuçlar yok ama porsiyon dengelemeyi öğrendim bir paket çikolata da aynı tadı veriyor bir adet çikolata da. Geçen annemle iftara çıktık iftar sonrası tatlı yedik eskiden olsa o tatlıyı tek başıma yerdim şimdi bana çok gelir bölüşelim dedim.

Bugün de serbest gün olacak babamın doğum günü 🥰 unuttuk sanıyor dün halama çocuklar unuttu doğum günümü sanırım demiş 🙈 ama ben dün daha sabahtan pastasının siparişini verdim bile 🥰 günlük gibi yazdıkça yazasım geliyor buraya
Nice mutlu seneler diliyorum baban için🙏🌺🌹

Ayyy inşallah ablacım ya bayrama 10 gün var 88 olsam iyidir. Kendi evimde olsam kesin olurdumda çarşamba günü istanbula gidicem ya görümcemlerde falan çocuğun hastane işleri olcak götür getir spor yapamam listede tam olmaz bakalım nasıl yürütücem bu süreci.
Oğlum doğduğundan beri uykuda elini ve ayağını sallıyo yani sallama gibide değilde böyle kas seğirmesi gibi. Uzun süre değil anlık bir şey.
27 günlükken nörolojiye götürdüm eeg çektirdik bir şey yok dedi ama içim tam rahat etmedi istanbulda da bi profa götüreyim dedim.
Geçmiş olsun canım 💐
Bişeycikler çıkmaz🙏🏻 sen profa götür için rahat etsin 🥰

Günaydın kızlar
Bu hafta mükemmel sonuçlar yok ama porsiyon dengelemeyi öğrendim bir paket çikolata da aynı tadı veriyor bir adet çikolata da. Geçen annemle iftara çıktık iftar sonrası tatlı yedik eskiden olsa o tatlıyı tek başıma yerdim şimdi bana çok gelir bölüşelim dedim.

Bugün de serbest gün olacak babamın doğum günü 🥰 unuttuk sanıyor dün halama çocuklar unuttu doğum günümü sanırım demiş 🙈 ama ben dün daha sabahtan pastasının siparişini verdim bile 🥰 günlük gibi yazdıkça yazasım geliyor buraya
Babanın doğumgünü kutlu olsun sağlıklı uzun ömürleri olsun. Sen yaz biz okuruz🥰

Dün salata çorba yedim sahursuz bugünkü tartıma baskın neden böyle oluyor bilmiyorum ilk defa ömrümde 2 aydır 69 68 dee kaldım nee yapsam boş menülerimide görüyorsunuz artık umudum bitti bilmiyorum belkide ara vermem lazım
Elhan Elhan arke arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30
+100 çok iyi ya çok iyi yaş 25 gün boyu oruçlu ayaktayım
Canım zor geliyor biliyorum ama bence ara verme aksine inat et 💪 İlla ki kırılacak bu direnç 😘

Şubat ayı hedefimi tutturmuştum ama mart benim için hüsran oldu. yüksek tansiyonla uğraşırken ay içinde kilomda çok dalgalanma oldu haftaya daha aşağısını bildirmem lazım 🙄
İlaca başlamıştın nasıl oldun düzene girdi mi şimdi tansiyon? İlla da şartlama kendini öyle olunca inat ediyor sanki elinden geleni yap bence gelecektir güzel bir eksi 😘

20240330_112906.jpg

Geçen hafta 69.6
Bu hafta 69.4
-200 arke arke Cordelia Cordelia Elhan Elhan

İlaca başlamıştın nasıl oldun düzene girdi mi şimdi tansiyon? İlla da şartlama kendini öyle olunca inat ediyor sanki elinden geleni yap bence gelecektir güzel bir eksi 😘
Tansiyonumda da dalgalanma oluyor tam bir düzene girmedi bu sabah başım ağrıyor bir ölçücem evet Dr. Raporlu ilaç yazdı tansiyonum yüksek olduğu zaman vücudumda ödem tutuyor bir şişkinlik oluyor 🙄

26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg
Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Ödemler gidiyor 😁😁
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek
Super bir eksi tebrik ederim canim.💗
Güüünaaayydııınnn mutlu haftasonlarımız olsun inşallah 🙏

Gecen cumartesi 110.45
Bugün 107.25
Fark -3.25 :KK71:

Elhan Elhan arke arke
Vay vay vay eksiye bak 🤩🤩 azmine emegine saglik tebrik ederim canim 💗
Eki Görüntüle 3409052
Geçen hafta 76.700
Bu hafta : 76.200
Giden :500

Elhan Elhan ve Cordelia Cordelia bu hafta çok dikkat edemedim.. bu 3 günde iftara misafirim olacak çok hareketli geçecek günlerim... ben yine hazırlıkta kalayım olur mu ? Bayram sonrası diyetisyene başlamayı düşünüyorum...
Guzel bir eksi tebrik ederim canim 🤩 diyetisyenle ilerlemek daha iyi gelecektir ama bu hafta ve bayramda cok abartma lutfen 💗
Günaydın kızlar 😍
Geçen cumartesi 69.35
Bugün 68.9
Fark -450
Eki Görüntüle 3409057
Bu hafta artık seçmelere girmek istiyorum sizin için de uygunsa❤️çok zor bir haftaydı ama şükür bitti
Tebrik ederim canim 💗
Tebrikler canim 💗
arke arke Elhan Elhan
Cumartesi 63.50
Bugün 62.75
Fark -750 gram
Tebrik ederim canim 💗
Tebrikler canim 💗

Tansiyonumda da dalgalanma oluyor tam bir düzene girmedi bu sabah başım ağrıyor bir ölçücem evet Dr. Raporlu ilaç yazdı tansiyonum yüksek olduğu zaman vücudumda ödem tutuyor bir şişkinlik oluyor 🙄
Kay.val. 30 yıldır tansiyon ilacı kullanıyor saatini hiç kaçırmaz ancak o zaman stabil oluyor der hep.
Şifa olsun ilaç 🙏

Super bir eksi tebrik ederim canim.💗

Vay vay vay eksiye bak 🤩🤩 azmine emegine saglik tebrik ederim canim 💗

Guzel bir eksi tebrik ederim canim 🤩 diyetisyenle ilerlemek daha iyi gelecektir ama bu hafta ve bayramda cok abartma lutfen 💗

Tebrik ederim canim 💗

Tebrikler canim 💗

Tebrik ederim canim 💗

Tebrikler canim 💗
Çok teşekkür ederim 😘

Tartı bildirimlerimi şuraya koyayım mesaj yazamıyorum. :confused:
trueliving_ trueliving_ pastelfit pastelfit 60kiloyum 60kiloyum canlarım fotoğrafli tartı bildirimlerinizi göremedim. Gözümden kaçmış da olabilir tekrar bakacagim.
Günaydınn mutlu haftasonları diliyorum herkese🥰
Dün çok yorgundum bebeyi uyuturken uyuya kalmışım menü bildirimini yapamadım.
29 mart menüm

10.30 kahvaltı

1 yk chia
1 bardak kefir
10 çiğ badem
10 çiğ fındık
1 muz

14.45 ara
2 tane karabuğday patlağı
1 yumurta
30 gr peynir
3 ceviz
Domates
Salatalık

18.00 akşam (dışarıdaydık)
1 kase mercimek çorba
Karışık ızgara ( gr bilemiyorum:KK43:)
Salata

30 dk leslie+11.000 adım+ 4 lt su

Geçen cumartesi: 92.81 kg
Bugün : 91.00 kg
Fark : -1.81 kg

Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke
Eki Görüntüle 3409026

Malesef olmadı canım 96.4 kg yum

Geçen cumartesi günü : 98.2 kg
Bugün : 96.4 kg
Fark : -.1.8 kg

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83

Eki Görüntüle 3409032

26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg

Ödemler gidiyor 😁😁
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek

Güüünaaayydııınnn mutlu haftasonlarımız olsun inşallah 🙏

Gecen cumartesi 110.45
Bugün 107.25
Fark -3.25 :KK71:

Elhan Elhan arke arke

Selamlar

Reglim gecikti. Bu yüzden artı geldim. Üzgünüm kaptan 😑
Geçen cumartesi :58.5
Bugün:58.8
Fark:+300
Elhan Elhan arke arke

29.03.2024 Tartı - Z Raporum 🐝

Canlarım günaydın. Bugün çok aktif olamayacağım biraz yoğun bir gün, doktor kontrolleri vs. İlk iş tartıldım, paylaşayım. Güzel bir başlangıç olsun 🥂

29.03.2024 Cumartesi : 114.9 kg

Eki Görüntüle 3409055

Eki Görüntüle 3409052
Geçen hafta 76.700
Bu hafta : 76.200
Giden :500

Elhan Elhan ve Cordelia Cordelia bu hafta çok dikkat edemedim.. bu 3 günde iftara misafirim olacak çok hareketli geçecek günlerim... ben yine hazırlıkta kalayım olur mu ? Bayram sonrası diyetisyene başlamayı düşünüyorum...

Günaydın kızlar 😍
Geçen cumartesi 69.35
Bugün 68.9
Fark -450
Eki Görüntüle 3409057
Bu hafta artık seçmelere girmek istiyorum sizin için de uygunsa❤️çok zor bir haftaydı ama şükür bitti

arke arke Elhan Elhan
Cumartesi 63.50
Bugün 62.75
Fark -750 gram

Geçen cumartesi: 71.55
Bu hafta: 71.45

Giden: -100 Gr
Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke
Bu hafta daha azimli ve istikrarlı olacağım.
Eki Görüntüle 3409070

Elhan Elhan arke arke
Geçen hafta cumartesi 74,45
Bu hafta 72:70
Fark 1,750 gram 🌸

Gunaydin🌸
Sanırım 57.5 ile ara vermiştim
55 icin yola cikiyorum🤍🫶🏻🙏🏻

Eki Görüntüle 3409072

Günaydın kızlar 🥰

Elhan Elhan

Cumartesi 88.5
Salı 88.1
Bugün 88.6

kızlar aylar sonra regl oldum 😇

Gecen hafta 66.100
Bu hafta 65.300
Fark _800Eki Görüntüle 3409097

Günaydın hanımlar💕
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.2
Salı günü +700 çıkmıştım, onu vermişim sadece.
arke arke Elhan Elhan

Dün salata çorba yedim sahursuz bugünkü tartıma baskın neden böyle oluyor bilmiyorum ilk defa ömrümde 2 aydır 69 68 dee kaldım nee yapsam boş menülerimide görüyorsunuz artık umudum bitti bilmiyorum belkide ara vermem lazım
Elhan Elhan arke arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30

Lavinia_98 Lavinia_98 bebeğim seni üzgün görmeyim içim kıyılıyor. Eminim tartıya yansımayan bir degisikligi aynada goruyorsundur. Giydiğin kiyafetler de aynı şekilde belli ediyordur. Bu kadar kafaya takmayı bir bıraksan. :dua::KK200:
Elinden gelenin en iyisini yaptığına şahidiz. Böyle devam et ara verme fikri şu aşamada seni yukarılara götürür. İstersen hazırlığa benim yanıma gel ama sağlıklı beslenmeye devam et. Stressiz ilerle. Canını hiç sıkma yaşadıklarına yabancı değiliz tam da bunun için buradayız . Eneklerin boşa gitmiyor buna inan . Her vücut farklı zamanla düzelecek bak. :KK5::KK200:Vucudunu sev onunla barış anlaşmazlık son bulsun . 🥰

Günaydın hanımlar💕
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.2
Salı günü +700 çıkmıştım, onu vermişim sadece.
arke arke Elhan Elhan
Her zaman söylediğimiz gibi artı gelmemek de iyidir canım. İnşallah bu hafta güzel eksiler gelir sana.
Merhabalar ❤️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83 ❤️

Geçen cumartesi 110
Bu sabah 109.3
Fark: -700
🙄
Tebrik ederim canım, bence gayet güzel bir eksi.
Elhan Elhan arke arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30
Canım belli ki ciddi bir direnç yaşıyorsun. Ara verme ama yeme düzeninde değişikliğe gitmelisin bence. Şu an menülerini hatırlayamıyorum ama eğer iki öğün besleniyorsan bunu bir süre üç yap canım, ara öğünler ekle. Vücut sürekli aynı düzende olunca alışıyor, senin onun dengesini sarsman lazım. Bu artıya da çok üzülme.
Tebrik ederim canım, eksi gelmek iyidir.

Ayyy inşallah ablacım ya bayrama 10 gün var 88 olsam iyidir. Kendi evimde olsam kesin olurdumda çarşamba günü istanbula gidicem ya görümcemlerde falan çocuğun hastane işleri olcak götür getir spor yapamam listede tam olmaz bakalım nasıl yürütücem bu süreci.
Oğlum doğduğundan beri uykuda elini ve ayağını sallıyo yani sallama gibide değilde böyle kas seğirmesi gibi. Uzun süre değil anlık bir şey.
27 günlükken nörolojiye götürdüm eeg çektirdik bir şey yok dedi ama içim tam rahat etmedi istanbulda da bi profa götüreyim dedim.
Geçmiş olsun canım, benim bacaklarda da oluyor, tabi benimki geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı. İlacı bıraktım, biraz arttı bu durum, rahatsız etmiyor çok şükür.
Sebebini öğrenince mutlaka bize yaz olur mu 🥰

X