Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun
Başka Dr da gitmek lazım sanki bel neden kitlensin bir arkadaşımın sadece sitresten belli tutuluyor eğri yürüdüğü zaman bişeye üzüldüğünüde anlıyorum sizinde stres sebep oluyor olabilirmi?

Ters haraketle doğru orantılı olduğu için sanmam kuzum ama insana stres üzüntü herşeyi yapıyor

Yarın tartı günü
Bahane üretme makinasini calistirdim akşama ısınmış olur,ihtiyaci olan olursa bi durtsun beni

Afiyet olsun canım

Ayy bana lazım bulsana 1 tane hatta bı kactane
Benimde iki bahanem var bir geçtiğim hafta 2 bozuk gün geçirdim ( sanki sapanla ağzıma kalorili şeyler attılar) + 2 kurabiyem var
Birde regliyim yinede eksi bekliyorum tartı bana napmasın

Ailesini sevsin düşkün olsun ama ailesine karşı seni korumuyorsa seni savunmuyorsa ya da herhangi bir durum olduğunda bariz şekilde onlardan taraf oluyorsa tarafsız kalmıyorsa işler sakattır söyleyeyim
Dibine kadar yaşadım
Neyseki annesi, ablaları iyi insanlar, ben abisinin karısından sıkıntı yaşadım ve eşim gözüne at gözlüğü takmış, yengesi ne dese koşulsuz inanıyor du
Çok şükür şapka düştü, kel göründü
Not: bu yaz 33 sene olacak evleneli

Afiyet olsun
Güzel beslenmişsin

Afiyet olsun
Güzel beslenmişsin canım

Yarın Diyetisyenimde tartı günüm
Öğleden sonra randevum
Evdede akşam üstü tartılırım Elhanım
Hayırlısı bakalım

Canım olsun arada olur
Haftaya sağlıklı beslenirsin dengelersin
Ümitsizlik yok kapılma

Canım olsun arada olur
Haftaya sağlıklı beslenirsin dengelersin
Ümitsizlik yok kapılma
Yooo yooo düşe kalka ilerliycez yol uzun arada bunların olması ve sonrasında yine dikkat etmem önemli
Gerçi mart ayı benim için iyi geçmedi hedefimede ulaşamadım

Uğraşıyorum yine bugün gittim kendim için kabak aldım yeşil elma aldım dün kereviz sapı aldım öyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…