Popüler Konu LenaG ile MasterFit

29 mart cuma
@arke Elhan Elhan @Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 tb ekmek
2 d hindi füme
Peynir zeytin
Salatalık
1 çk züber fındık kreması

Öğle 12.30
2 d tb ekmek kaşarlı tost
1 sahanda yumurta

Akşam 18.00
2 d ekmek
Zeytim peynir
Domates salatalık biber
1 tane badem azmesi

Su 2,5 lt geçti

Adım 10.140
Afiyet olsun canım 😘 Eskiden bu kadar ekmek tüketir miydin aşkilop :KK57:Sade güzel bir menü sadece ekmeklere takıldım.

Canım çok geçmiş olsun sezeryanla alakalı olabilir mi sana yazmıştım o zamanda ben kendimi çektim diye çok kötü oldum iğne yapılırken daha sonra doğumdan sonra hastanelik oldum hala aynı yer ağrıyor tarif ettiğin tarzda bir ağrı ağır kaldırınca artıyor ben sabaha kadar ağrı kesici içtim banamısın demiyor ağrı girdikçe soğuk soğuk terliyorum belim ve boynum da ağrı ama ayaklarım tutmuyor sanki içindeki kemikler ağrıyor resmen doğumdan sonra ara ara böyle oluyorum 😥
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

Aiy sorma lohusalığı pamuk gibi geçirip, 7. Ay depresyonuna girdim haha kesin nazara geldim kendi nazarıma nasıl oldu da insanların içinden geçmedim diyodum geçtim ama 7. Ayda kendi içimden oldu 😬
Olsun atlattim ya🫶🏻 hadi kendimizi onemseyip.cicek gibi olma surecine devam edelim🌸

Elhan Elhan cığım tartı günleri mi değişti neler oldu ben yokken 😅

Beni bir günceller misin rica etsem
Evet canım. Çalışan hanımlarımız için cumartesiye aldık. Anket yapıldı cumarteside karar kıldık. Bunu özellikle isteyen arkadaşımız da tuhaf bir şekilde kayıplara karıştı. :KK14:
Salı günü kontrol tartimiz , cumartesi de fotoğrafli asıl tartı günümüz. :KK5:

Olsun atlattim ya🫶🏻 hadi kendimizi onemseyip.cicek gibi olma surecine devam edelim🌸

Çok şükür iyiyim, iyiyiz.

Aiy evett çok motive geldim. Somut adımlar attım ve bir diyetisyen desteği almaya karar verdim bu sefer. Bende merakla bekliyorum neler olacak ♥️

Hiçbir şey de maalesef tam çözüm olmuyor. Anlık etki sadece, hatta bazen o bile olmuyor.
Bir yakinimizdan bir krem tavsiyesi aldım Kore kremi. Gece maskesi diye geçiyor yazabilirsem şayet dur gugildan yardım alayım hyaluronik asitli bir şey. Kuru cildime cok iyi geldi. Normalde kilo verdiğimde yüzüm incelirdi şimdi yanaklarım çökmeden gidiyorum harika bir şeymiş. Botokslu gibiyim. Bakalım kalıcı mı süreç gösterecek kuzum. Cildin neminin korunması için bunun ıslak cilde uygulanması gerekiyormuş onu da başka bir yerden öğrendim. :olamaz:

Bir yakinimizdan bir krem tavsiyesi aldım Kore kremi. Gece maskesi diye geçiyor yazabilirsem şayet dur gugildan yardım alayım hyaluronik asitli bir şey. Kuru cildime cok iyi geldi. Normalde kilo verdiğimde yüzüm incelirdi şimdi yanaklarım çökmeden gidiyorum harika bir şeymiş. Botokslu gibiyim. Bakalım kalıcı mı süreç gösterecek kuzum. Cildin neminin korunması için bunun ıslak cilde uygulanması gerekiyormuş onu da başka bir yerden öğrendim. :olamaz:
Benimde sık sık karşıma çıkıyor
Seneler önce kullandığım bir krem alerji yapınca değiştirmeye korkuyorum

X