Popüler Konu LenaG ile MasterFit

arke tebrik ederim canım
Teşekkür ederim canım
Hayırlı olsun canım
Teşekkür ederim kaptanım
Afiyet olsun canım
Güzel listende sporda
Teşekkürler canım
Kızlar canım kendime telefon almak istiyorum samsung s24 ultra kullanan var mı? Ya da ne tavsiye edersiniz?
Telefonlardan hiç anlamam canım. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, inşallah içine sinen güzel bir model bulursun.

Afiyet olsun canım, menü çok güzel, sadece milföy yerine keşke normal yufkadan olsaydı. Milföy aşırı yağlı bir hamur, normalde de çok tercih etmemek gerek aslında.
26 Mart 2024

Sahur 3 hurma 1 bardak süt

İftar
1 kepçe yoğurt çorbası
1 kase salata
4 tane tavuk kanat

22:00 1 hurma 1 bardak çay

1,5 litre su

Adım 7833
Elhan Cordelia Mthn83
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü. Kızartma çok değilmiş zaten.
Afiyet olsun canım, menün gayet güzel. Sahur olmadığı için denge sağlanmış.
@zeyneppk bugün markette piko gördüm aklıma sen geldin aldım bir tane esimle paylaştım menuye yazmayı unuttum
Elhan arke
Yarim.paket piko 40 kalori civarı
Afiyet olsun canım, kalorisi azmış.

Ellerinize sağlık kaptanlarim
arke kaptanım tebrik ediyorum
Canım çok teşekkür ederim, ben de seni tebrik ederim. Seni yakan yine şişkinlik oldu. Açıkçası benim sonucum da iyi değil
Afiyet olsun canım
Spor maşallah
Teşekkür ederim kaptanım.
Maşallah çok güzel
Takımım çok güzel menüler atıyor hiç bu takıma uygun bir kaptan olamadım
Cumartesiye kadar daha iyi olur inşallah
O nasıl söz öyle yaa, cumartesiye sen de bu artıları atmış olacaksın hiç sıkma canını.

Memnuniyetle ablacım çok mutlu olurum :) şu sıkıntılarım bi feraha çıksa bol bol aktif olucamda . Bu ara malum ama ben mutlu olurum senin öğrencin olmaktan
Estağfurullah canım o ne demek. Mutlu olman beni de mutlu etti canım. Menülerini paylaşman ve yolundan dönmemen önemli canım, özellikle kendin için. Onun haricinde halinden anlayabiliyoruz sıkma canını. Allah tez zamanda ferahlık versin

O bebişin kendisi direkt spor sayılır bitanem zaten. Çok güzel spor yapmışsın, suyun yine harika. Menün bence çok abartılı değildir, afiyet olsun.

tartı öncesinde yemedikçe sıkıntı yok bence canım. Bunun gibi yiyecekleri hayatımızdan çıkarmaya gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…