Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aklıma gece gece çikolatalı pişmaniye düşürdüğün için seni kınıyorum afiyet olsun

Hoşgeldin Mutlu1anne HuzuRRR Güle güle kuzum

Hayırlı olsun Mthn83 arke kaptanlarım

Ellerinize sağlık kaptanlarim
arke kaptanım tebrik ediyorum
Afiyet olsun canım
Ben bu oyunu bozarım hacı
Haciii
Bozalim valla 1 günde 4 kg artıp düşüyorum. Kendimle savaşım
Teşekkür ederim kaptanım, kusura bakma ben de özelden mesaj yazarsın ve Mthn83 kazanır diye bekliyordum.
Canımsın tebrik ediyorum
Afiyet olsun canım
Akşam kaçta kapattın
Su varmı yada spor
Geçmiş olsun delikanlıya şimdi nasıl
Sağol canım akşam üstü daha iyi oldu
Afiyet olsun canım
Spor maşallah
Hiç çıtır yada lolita olmadım ama bazen bı film sahnesi gibi hissediyorum.
Hayat çok saçma geliyor. Başkaları için yaşıyorum gibi. Dizideki bı karakter gibi. Ama ana karakter gibi değil
Perde kapaninca umarım alkışlarla ugurlaniriz
26 Mart 2024

Sahur 3 hurma 1 bardak süt

İftar
1 kepçe yoğurt çorbası
1 kase salata
4 tane tavuk kanat

22:00 1 hurma 1 bardak çay

1,5 litre su

Adım 7833
Elhan Cordelia Mthn83
Afiyet olsun canım
Maşallah çok güzel
Takımım çok güzel menüler atıyor hiç bu takıma uygun bir kaptan olamadım
Cumartesiye kadar daha iyi olur inşallah
Su az olmuş sadece onun dışında nefsini körledigin sürdürülebilir beslenme olmuş afiyet olsun

Yine kitabın orta yerinden girmişsin mevzuya
Hayatı çok da ciddiye almamak lazım . Sen esas kızsın bunu iyi bil. Figüranlar diğerleri bikerem Cıpçıtır bir hatun olmak uzak değil bitanem. O yolda uğraş veriyorsun caban bizim için çok değerli.
Perde kapanmadan alkislayacagiz dur hele .

Memnuniyetle ablacım çok mutlu olurum :) şu sıkıntılarım bi feraha çıksa bol bol aktif olucamda . Bu ara malum ama ben mutlu olurum senin öğrencin olmaktan

İyi geceler hanımlar, dün uyuya kalmışım menümü yazamadım. Diyetisyenle tartı günü olduğu için ve 1 ayı geçtiği için serbest gün yaptık:) o yüzden yazmıcam yediklerimi ama gerçekten diyetin freshliğine alışmışım eskisi gibi yemesemde çok dokundu mideme
Bu sabahtan itibaren kaldığımız yerden devam inşallah.
Suyum her zamanki gibi 4 lt sporum evin içinde 8000 adım + kucağımda 8 kg bebekle 30 squat sayılırsa

Elhan Cordelia arke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…