Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu taraf tamam

Ben sütlü tatlılara bayılırım denemek istiyorum çok güzel görünüyor

Allah kolaylık versin canım, tadilat işi de başlı başına zor, umarım istediğin güzellikte olur.

Ah ah eskiden vermek ne kolaydı yaf maşallah senin iraden halen çok sağlam benim görmemem lazım
Şimdi haftada 1 var tatlı neyse ki aslında 1 porsiyonla durabildim. Büyük gelişme benim için

Kaptanım yemedım de gecelerı oksuruk krızım tutuyor benım kac zamandır pekmez bal ne varsa yedım gece geçsin diye hep kalorıııı bunlar
Gece öksürüğü alerjik olabilir canım, bende astım var o yüzden geceleri uykuda başlar. Onun için bir ilaç veriyor doktorlar, inanılmaz etkili geliyor. Sürekli yaşıyorsan bu durumu doktora gidip kontrol ettirebilirsin. Kalori almamak için limonlu suyu tercih et bence, sanırım o da iyi gelir. Yememiş olmana da çok sevindim canım.

+3
Menüleri okurken sevdiğim bir şeyi görünce yutkunuyorum kaptanım
Ben şu an yutkunmaktan çok daha fazlasını yapmak istiyorum kaptanım, bugün biter mi ne dersin? Neyse ki çalışıyorum yine, evde olsam hiç geçmezdi ya da yatar uyurdum ne güzel. Bugün menü okumaktan muaf olalım mı senle ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…