Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayirli sahurlar
Dun iftara yakin gelirim dedim ama gelemedim iftara yakin sicaklari yapayim derken yazmaya firsat bulamadim
Kilom sabit
Menum
Iftar
1 kase mercimek corbasi
4 yk orman kebabi
3 yk humus
Salata
1 icli kofte
Ara tavuk gögsu 1 dilim

Su 1 lt i zor buldu
Spor 7067 adim
@Elhan @Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😍
Misafir hazırlığında ayağındaki çorabı değiştirmek bile lükse giriyor,😅
Sabit olmanda güzel 😍

Yine kitabın orta yerinden girmişsin mevzuya :KK14:
Hayatı çok da ciddiye almamak lazım . :işsiz: Sen esas kızsın bunu iyi bil. :KK5::KK200: Figüranlar diğerleri bikerem :63: Cıpçıtır bir hatun olmak uzak değil bitanem. O yolda uğraş veriyorsun caban bizim için çok değerli. :KK60:
Perde kapanmadan alkislayacagiz dur hele . :rapci:
Sizlerde benim için çok değerlisiniz ♥️
İyi ki buldum sizleri. Bu kadar öğretmenin olduğu bı yerde hayata katacak birşeyler öğrenmemek olmazdı zaten.
Hemde her biri özel öğretmen gibi sevgi dolu anlayışlı. Eğitim hayatında bulamadığım öğretmenleri burada buldum. ♥️
Sobeeee 😅♥️

Afiyet olsun fridacim 😘 Karnabahar kısırı denedim hoşuma gitmedi. Aklımda kinoa var bir türlü fırsat bulamadım yapmaya ☺️
Sağol teşekkürler en baş kaptanım🥰❤️
Mağlesef kinoadan yapılan kısırı ben denedim. karnabahar kısırından daha kötü oldu, bilemiyorum damak tadı değişik tabii belki sana güzel gelebilir. Meraktan bazen bende denemeler yapıyorum da ne gerek var yapalım adam gibi kısırımızı ayda bir veya 2 ayda bir yenebilir bence 🙄
Bulgur sağlıklıydı ne ara kötüye çıkarttık bilmiyorum kiii işte yaşa bağlı daha çok şişkinlik yapıyor o var yaniii

Günaydın 😍
Günaydın kaptanım

Günaydın canım
Günaydın 😍
Sağol teşekkürler en baş kaptanım🥰❤️
Mağlesef kinoadan yapılan kısırı ben denedim. karnabahar kısırından daha kötü oldu, bilemiyorum damak tadı değişik tabii belki sana güzel gelebilir. Meraktan bazen bende denemeler yapıyorum da ne gerek var yapalım adam gibi kısırımızı ayda bir veya 2 ayda bir yenebilir bence 🙄
Bulgur sağlıklıydı ne ara kötüye çıkarttık bilmiyorum kiii işte yaşa bağlı daha çok şişkinlik yapıyor o var yaniii
Dediğin gibi bulguru azaltıp salatayı artirirsak sorun kalmıyor 😍

İçtiğim suyu biraz daha artırmam lazım. Mağlup dönemdeyim yoğun geçiyor. bu ara yürüyüşe çıkmıyorum bayrama kadar temizlik yapıcam diyorum onuda yapmıyorum😒 dün halılarımı yıkamaya verdim bir yandan tadilat işi ile uğraşıyorum size mesaj yazarken alt kata ustalar geldi bile Mthn83 Mthn83 kaptanım sormuşsun sabahları Tibet egzersizlerim devam ediyor durum bu ev büyük yardımcı kadın gelmiyor bu evlere bünyemde onlar gibi tam gün temizlik yapmaya yetmiyor durumlar böyle …
Duş alıp ustalara uğrayıp ofise gidicem bugün iş yoğunluğu var.

Kızlar bişey sorucam bir ankastre seti almam lazım fakat rakamı uygun olucak. kumtel almaya korkuyorum dağılır diye sevis olaylarıda zormuş aklımda simfer var kullanan menun olan var mı aranızda
Yada bana önerebileceğiniz ankastre seti var mı?

Ellerinize sağlık kaptanlarim ♥️
arke arke kaptanım tebrik ediyorum 💙

Afiyet olsun canım 😍

Haciii 🙄😅
Bozalim valla 1 günde 4 kg artıp düşüyorum. Kendimle savaşım 🙄

Canımsın tebrik ediyorum 😍

Afiyet olsun canım 😍
Akşam kaçta kapattın
Su varmı yada spor ♥️

Sağol canım akşam üstü daha iyi oldu♥️

Afiyet olsun canım
Spor maşallah 🧿

Hiç çıtır yada lolita olmadım ama bazen bı film sahnesi gibi hissediyorum.
Hayat çok saçma geliyor. Başkaları için yaşıyorum gibi. Dizideki bı karakter gibi. Ama ana karakter gibi değil 🙄😅
Perde kapaninca umarım alkışlarla ugurlaniriz♥️

Afiyet olsun canım 😍

Maşallah çok güzel
Takımım çok güzel menüler atıyor hiç bu takıma uygun bir kaptan olamadım🙄
Cumartesiye kadar daha iyi olur inşallah

Su az olmuş sadece onun dışında nefsini körledigin sürdürülebilir beslenme olmuş afiyet olsun
Sen çok iyi bir kaptansın kendine haksızlık etme ❤️🥰

X