Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan arke arke teşekkür ederim bilgi için ilkkez duydum ama iyiki söylediniz moralim bozulurdu kesin 😌 önemli olan cumartesi diyip yoluma devam edeyim 🤎
Bence de önemli olan cumartesi canım, bu yüzden cuma günü ödem yaptıracak yiyeceklerden uzak durmanı tavsiye ederim. Moralinin bozulmaması benim için çok önemli :KK200:

Selamlar hanımlar,cuma fiziğe başladım 3 hafta gideceğim sabah olamam burada haberiniz olsun.
Biraz önce hastaneden geldim elim için gittim,el cerrahisi lazım sıkıntılı bir ameliyat dedi dr,çok ince işi varmış.
Eşiminde diş işi kesinleşti gibi,aksilik olmazsa bu cuma çekimler olup implant takılacak 3 gün sonrada geçiciler takılacak.
Biraz ara verip alt dişe başlanacak,uzun bir süre devam edecek tedavisi,evde olur br süre gelemezdem merak etmeyin sakın.
Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim 🤲🏼🤲🏼

ADINIZ: Zeynep
YAŞINIZ: 46
BOYUNUZ:160
KİLONUZ: 77
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: Boşanma sürecinde
MESLEGINIZ: Kamu Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Stres
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak

Herkese selam @Minicikfzt sayesinde buradayım. Kuralları okudum formu doldurdum. Aranıza katılmayı çok isterim
Hoşgeldin canım

ADINIZ: Elif
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ:160
KİLONUZ: 61
HEDEF KİLONUZ: 50
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Gebelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı ve fit bir bedene

Mevzuyu tam anlayamadım kuzum şaka olduğuna karar verdim. :KK12:İşin hakikatine gelince yeme isteği hepimizde var kimimiz tatli sözle bunun önüne gecebiliyoruz bir iki üç beş bakıyorum hala yanlista ısrar ediliyorsa biraz sertlesebiliyorum. Tamamen arkadaşlarumizin silkelenip hedefe kitlenmesi için. Samimiyetine inandigim insanlara sonsuz sabır gösterirken işi sallayanlara hiçbir şey demiyorum. :KK14:Zaman ve enerji kaybı çünkü.
Aynen ben de böyle yapıyorum. Hala eleştiri yapıyorsam bir umudum var demektir😉😘

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83 canlarım şimdi benim bir sorunum var ve size danışmam lazım. Yarınki tartılma işini çözemiyorum çünkü sabah çok erkenden evden çıkacağım (8 gibi) ve akşam 19da dönmüş olacağım. Yarın çalışıyorum. Sabah çıkmadan tartılırsam sahurun hemen üstüne tartılmış gibi olacağım, dönünce tartılsam diğer kaptanımı bekletmiş ve ona haksızlık yapmış olacağım (eğer oruç tutmuyorsa çok daha erken tartılacak bana göre). Peki ben bu durumda ne yapmalıyım. Bu arada kazanıp kazanmamak da çok sorun değil de takım üyelerime karşı mahcup olmak istemiyorum. Şimdi fikirlerinizi bekliyorum, ona göre hareket edeceğim.
Canım 7 de tartıl dönünce. Oruç tutarken saat 3-4 ile 7 arasında çok fark olmuyor.

X