Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım 1 haftadamı 3 kilo verdin

Tünaydın kızlar
Anca oturdum. Dünden beri kardeşime ulaşamıyordum benden 2 saat uzaklıkta çok merak etmeye başlamıştım gidecektim evine artık ki aradı meğer erkeklerin sorunu kıl dönmesi olmuş enfeksiyon kapmış bana söylemedi en son gitmiş dün acil ameliyat demişler. Bir yandan eşim kötü ciğerlere indi galiba canı çok acıyor ama dr a gitmeye ikna olmuyor bir türlü kötüyüm kalkamam diyor Şaşırdım hangi birine bakayım

Geçmiş olsun canım hem eşine hem kardeşine. Acil şifalar diliyorum

Mthn83 avokadoyu cok severim mutlaka denemelisin cok faydali
İnşallah
Ön yargılı olmak kötü
Sanki lenfödem de geri geliyor, bacaklarım parlamaya başladı, diğeri zaten var. Önlem almalıyım canım

Sana kaptanlık çok yakışıyor
Beni sizler var ettiniz
Abla ödem söktürücü yokmu
Su masaj aletleri varya onlar yasak mı sana. Oturduğun yerden dolaşıma katkısı olsa
Yoğurt, hamur yediğim zaman göbeğim top gibi şişiyor
Aaa maya mi yapıyor acaba
Abla ev yapımı kefir kullansana bulursan bağırsakların için
Bugun canim patates salatasi yada pure istiyor yersem az yiyemem diye dusunuyorum kafamda deli sorular
Benim attığım listenin 1 gününü yap ama yeşillik ulyok onda yada 1 haşlanmış patatesi bol salataya kat
Olabilir gerçekten benim sütümü vermeyi kesince buzluktan süt stoğuna geçince bebek düzeldi çünkü. Sütler de yine boşa gidiyor en sinir oldugum şey bu
Canım buzluğa at. Mayalayip yoğurt kek filan yaparsın ilerde
Arada 1 haftacık denenebilir
Güzel bir tek sabah etle başlamak sıkıntı
Bide ben yumurta yiyemiyorum
Onada yoğurt süt vermiş
Kıyma sote yapabilirsin. Ben ton balığı yada köfte yapıyordum.
Canım 1 haftadamı 3 kilo verdin
Evet ama diyetisyen takipli olmadığım için ödem mi değil mi bilmiyorum
Ama bı hareketlilik sağlıyor. Uzun süreli yapan arkadaşlarda zayıflamada oldu. Midem çok rahat ediyor derdi hep
Çok geçmiş olsun canım esin yanlız kalamaz mi bı kaç saat. Görüp gelsen için rahat etse

İnşallah ben de görürüm yıl sonuna doğru 60 ları Canım teşekkür ederim aslında daha kötü oldu elimden geleni yapıyorum bir an önce iyileşsin diye dr a götürmeye ikna olmuyor ama.
Kaptanlığın hayırlı olsun bu arada

Geliyorum dedim kesinlikle istemedi yatıyorum bir şey yok dr gördü pansuman yaptı eniştemle ilgilen dedi Allah tan o dr tekrar gidecek yarın Eşim normal grip değil gibi sanki af edersin kahverengi balgam çıkıyor 38 e yeni düştü ateşi ka.validem arıyor bir taraftan ikna et illa dr a gidin diye bu sefer kızıyor rahat bırakın beni diye offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…