Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2.800 vermem gerekiyor

Tabloda eksikliği sonradan fark ettim ama Lig tablosuna aldım kilonu canım. Senin ödemler Salı gunune kalmayacak inşallah.
İnşaAllah kaptanım
Pür dikkat seçmeleri inceledim, o kadar heveslendim ki, bir eksik olsa kıyıdan içeri damlayacaktım
Neyse bu hafta hazırlıkta olayım, haftaya ben de girerim takımlara, bayramı beklemeyim, bacaklarım dolgunlaşıyor

Çok teşekkür ederiz kaptan hayırlı olsun inşallah eksi olur ama önümüzdeki hafta regl dönemi olacak nasıl yaparım bilmiyorum artıda çıkabilirim sabit de kalabilirim

yine mi

Size inanamıyorum kızlar

Ben izinli sandım
Bademim

Ellerine sağlık canım
hele senden hiç beklemezdim
Ne izni ayol?
Geçmiş mesajlarına baktım. Hiç hatırlamıyorum. İzinliyse çıkarırız.
Değilim yok öyle birşey elhancım ya unutmuşlar beni işte
Çok şükür ilk işi hallettik öyleyse.

Ben bademin ismini görmedim canım yanlış hatırlamıyorsam.
İvetttt

Bebeğim iyi şükür ben pek iyi değilim acile gittik bebekte birşey çıkmadı enfeksiyon vs bende çıktı zehirlenme olabilir dediler ama neyden de zehirlendim bir fikrim yok dışardan vs yemedim hiç
Çok geçmiş olsun canım
Evdede olabilir
Süt ürünleri peynir süt vb.
Çok dikkat et kendine
Allaha emanet olun

Herkese günaydın gününüz güzel geçsin

Yeni kaptanları tebrik ediyorum eminim çok güzel bir hafta olacak.
Mthn83 arke

Dünün menüsünü yazayım.

23 Mart ctesi

Sahur yok

İftar: 1 tabak et yahni
Yarım tabak salçalı makarna
3 sıkım çiğköfte bol yeşillik
1 top dondurma

Su 2 lt
Egzersiz: 9300 adım

Tatil günü yapayım demiştim canım çok salçalı makarna çekiyodu aylar oldu yemeyeli çünkü. 1 tencere makarna yaptım 2 tabak yicem diye 3 çatal sonra patlayacak gibi oldum yiyemedim.

Dondurmayı da hemen açıklayayım iftardan sonra eşimle yürüyüşe çıkmıştık baktık yeni dondurmacı açılmış denemek amaçlı birer top yedik.

Elhan Cordelia arke

Kendi bedenini al canım. Aynısını ben yapmıştım malesef kuzenimin nişanında elbise giyerken patladı rezillik yani elbiseyi diktik falan. Çok pişman oldum sonra kendi bedenimi almadığıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…