Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geliyorum dedim kesinlikle istemedi yatıyorum bir şey yok dr gördü pansuman yaptı eniştemle ilgilen dedi 🤷‍♀️ Allah tan o dr tekrar gidecek yarın 🙏 Eşim normal grip değil gibi sanki af edersin kahverengi balgam çıkıyor 38 e yeni düştü ateşi ka.validem arıyor bir taraftan ikna et illa dr a gidin diye bu sefer kızıyor rahat bırakın beni diye offf 😢
Canım benim eşim böyledir
Covit olmuş o gün zorla ikna edip
göndermiştim hastaneye
Üşütme ciğerlere inmiş
Bronşit zatürre olabilir canım
Çok geçmiş olsun
Allah sana sabır versin

Geliyorum dedim kesinlikle istemedi yatıyorum bir şey yok dr gördü pansuman yaptı eniştemle ilgilen dedi 🤷‍♀️ Allah tan o dr tekrar gidecek yarın 🙏 Eşim normal grip değil gibi sanki af edersin kahverengi balgam çıkıyor 38 e yeni düştü ateşi ka.validem arıyor bir taraftan ikna et illa dr a gidin diye bu sefer kızıyor rahat bırakın beni diye offf 😢
Asist gibi balgam söktürücü bişi varsa ver öksürmek iyidir canım. Ateş dusurucu başla bide. Bol ılık su ♥️

Canim gecmis olsun ama antibiyotiksiz gecmez

Benim eşim de böyle davranıyor hasta olunca. Cok geçmiş olsun.

Ablam odemdir sıkma canını ne hareket ediyorsunki dolaşım olsun ♥️

Oyy çıtır bademim ♥️

Daim olsun inşallah ♥️

Sağol canısı ♥️

Sen burda olduğun sürece biz yanındayız ♥️

Sağol canım 😘

Yaa darısı başına kuzum ♥️

Zahmet verdim canım teşekkür ederim 😘 ellerine sağlık ♥️

😍😍😍 Teşekkür ederim 😍

Sana gönderme yaptım ama yoğunluktan anlamadın sanırım 😅

Hey maşallah 🧿

😘

🤣🤣🤣
Ne güzel suçlar bunlar 😍

Canım birincisi güzel bir beslenme olmuş
2. Si diyetisyenlerde patates veriyor
Korkulacak bişey yok ♥️
Susuz kalma♥️

Tebrik ederim canım 😍

Deh deh 🤣🤣

Harikasın afiyet olsun ♥️

Avakado hiç denemedim 🙄
Afiyet olsun canım 😘

♥️♥️♥️ Emeklerinize sağlık senin ve Cordelia Cordelia kaptanımin ♥️

Bende o modelden 3 tane var 🤣
Nasıl oldu şimdi daha iyi mi🙄

Canım belki yerleşmeye çalışıyordur. Ben 2 hafta önce 70.5 di sonra tekrar 71kusur oldu şimdi 69 oldu. Düzenli 3-5 gitmesi böyle dalgalı olmasından iyidir. Ben çabuk dibi görüyorum çünkü 🙁

Eee kaptanım tek öğün devam mi 🙄😅

Yaa çok geçmiş olsun canım 🙁

Sondan girsemde 60lar ligindeyim 😍

Cümleye bak gitmiş 🧿
Bugün misafirler bana kotulemissin dediler 😂😂

Ara dediğin öğlen yemeği sanırım 🙄😅
Su çok güzel
Tatlı tüketimini geç vakte bırakma canım ♥️

Vücut alirsiyor canım sabit hareketlere o yüzden onu egzersiz spor olarak almıyor. Ben çalışırken gittiğim yerlerde hareket olsun diye merdiven kullanıyorum. Vücut standarta baglamasin diye

Bence destek iyidir. en azından yüzleşirsin
Ben geçen hafta artidaydim ama diyetisyen ölçümüne göre 900 Gr yağdan gitmiş 450 Gr su olmuş. Kas kutleside artinca beni mutsuz eden tartı anlam kazandı 😍

Sabitleme kendini ♥️ gidecek de sadece ♥️

Geçen hafta ara verdim abla 😂

@Kinoalihatun verdi sende verirsin ki senin çoğu ödem 😘

Çıtır badem dedigimizden oluyor bunlar hep 🙄

Kız ben kaptanligimdan bile haberim olmamış 😂😂😂
Kendimden haberim yok 😅

Sana izin mizin yok bundan sonra mezun olana kadar burdasın 😍🤪

Teşekkür ederim 😘

Afiyet olsun ♥️
Hem mutlu olmuşsun hem nefsin körlenmiş ♥️
Ama şuan sıcak salça kokusu geldi burnuma 🙄😂

Gunaydi ex aşkım 😍
Göndermeni anladım tabi ki :KK60:
Bir paragrafta üç dört duygu değişimi yaşadigin için tepki veremedim. :confused:

İnşallah 🙄😅
Ön yargılı olmak kötü 😅

Beni sizler var ettiniz 😍
Abla ödem söktürücü yokmu🙄
Su masaj aletleri varya onlar yasak mı sana. Oturduğun yerden dolaşıma katkısı olsa🙄

Aaa maya mi yapıyor acaba 🙄
Abla ev yapımı kefir kullansana bulursan bağırsakların için ♥️

Benim attığım listenin 1 gününü yap ama yeşillik ulyok onda yada 1 haşlanmış patatesi bol salataya kat 😍

Canım buzluğa at. Mayalayip yoğurt kek filan yaparsın ilerde ♥️

Kıyma sote yapabilirsin. Ben ton balığı yada köfte yapıyordum.

Evet ama diyetisyen takipli olmadığım için ödem mi değil mi bilmiyorum 🙄
Ama bı hareketlilik sağlıyor. Uzun süreli yapan arkadaşlarda zayıflamada oldu. Midem çok rahat ediyor derdi hep

Çok geçmiş olsun canım esin yanlız kalamaz mi bı kaç saat. Görüp gelsen için rahat etse
İlaçlı süt canım ilaç alıyorum o yüzden veremiyorum ilaçlı sütten yoğurt olur mu o da zarar vermez mi kuzuma

Neden olmasın ki ?
Ramazan kosturmacasi ayrıca ara tatil. Sanki dağınık oluruz gibi geliyor
Sabitle yetinecegini zannetmiyorum :confused:
Salı kapışması var durur musun sence :KK73:
patimsilizm patimsilizm bak ne diyor 🙄😅😅
Yaa ben dün troid ilacimi unutmussum 🙄
İlaçlı süt canım ilaç alıyorum o yüzden veremiyorum ilaçlı sütten yoğurt olur mu o da zarar vermez mi kuzuma
Yok yok at o zaman canım 🫣
Evet benim kırmızı onun mavi kaptan olduğu hafta beni öyle bir ezip geçti ki benim de reglim 15 güne yakın gecikmişti😅
😂😂
Onda şok diyet yapmadım bilegimin hakkıyla 😂😂

X