Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 10 da kalktığımdan beri 2 kere 2 şer tane 1 kere 1 tane arveles içtim 3.5 saat olmuştur son içişimden beri
Canım karın ağrısı farklı sebeblerlede olabilir. Midende sorun olmasın
Çok fazla almışsın
Mthn83 keten tohumu diyette nasıl kullanılır ben bilmiyorum bugün aldım da netten dee baktım düzgün bişey çıkmıyor
Bugün diyetisyene sordum yoğurt menulerine katabilirsin dedi canım. Özellikle bağırsak hareketliliği için
Apranaxi unut diğerlerinde çok hafif değil yani ben olsam bir acile giderim bunlara rağmen geçmeyen bir ağrı. Miden çok kötü olur. Ayrıca geçmesi lazımdi hepmi böylesin şiddeti nasıl Mthn83
Katılıyorum acile gitmesi iyi görünüyor
Ah keşke öyle olsa bodurum ben bodur
Yaa fark edemedim rakamlara takılı kalmak böyle bişey işte
Bende uzunum ama etim gevşek sıkı değil o yüzden benden kısa birine göre daha iriyim
Kolonya alkol değil mi be ya
1 damla sarhoş etmez. Ama ciddi şekilde regl ağrılarına iyi geliyor

Tek öğünde keşke seni daha çok tok tutacak birşeyler yeseydin canım sporun da çok vuzel ama bence en azından yumurta ekle öğüne

Kolonya mı içelim regl ağrısı için ilk kez duydum

Eksin çok güzel, tebrik ederim. Hastalığın için de geçmiş olsun. Düzenini bozmaman iyi olmuş, sonra tekrar uğraşıp duruyoruz.

Canım mesela bunları çok seviyorsan diyetisyenine söyle bakalım, bunları ölçü olarak ne kadar yersen sorun olmaz, ya da bunları yediğin gün diğer öğün nasıl olmalı, nasıl dengelemelisin. Bence bunları mutlaka öğren, çünkü hayat boyu diyetisyenle devam etmeyeceksin ve sevdiğin bu yiyecekleri de hayatından tamamen çıkaramayacaksın. Bunları yiyerek nasıl kilonu koruyabilirsin öğrenmen iyi olur. Ben bir gün bir diyetisyenle devam edecek olursam sevdiklerim ve vazgeçemeyeceklerimin listesini vereceğim ona, bunları hayatıma nasıl yerleştireceğimi öğretmesini isteyeceğim.

İçtim kolonyalı suyu ilk kez duydum teşekkür ederim sıcak su torbasına da sarıldım hiç hareket etmedim. Şimdilik iyiyim yattığım yerde sadece kollarımı oynatmaya çalışıyorum

Yarın sabah telefon randevumuz var sana bir sürü soru sormam lazım dedi o arada ben de söyleyeceğim özellikle bu tarz salatalara olan düşkünlüğümü. Zaten sanırım belki 3-4 aydan sonra kendim de kaparım birşeyler devam edebilirim diye düşünüyorum.

Canım senden rica etsem kendini tanıtabilir misin bana, yaş kaç, çalışıyor musun, evliydin sanırım, kpss çalışıyordun galiba. Merak ettim seni.
Bana göre 43 kayıtlara göre 44 yaşındayım. Evdeyim evliyim kpss ye hazırlanıyorum çocuk yok 6 kedim var. İstanbul dayım aslen trakyalıyım

İçtim kolonyalı suyu ilk kez duydum teşekkür ederim sıcak su torbasına da sarıldım hiç hareket etmedim. Şimdilik iyiyim yattığım yerde sadece kollarımı oynatmaya çalışıyorum
Şifa olsun benim önceden kusma ile birlikte olurdu ağrılarım. Artık öyle yoğun ağrılarım olmuyor. Bide kist gecmisin filan varsa çok yönlü düşün ağrılarını olmadı ondan diye düşünme. Ve bı kadın doğum kontrolü görünüyor sana gibi

uranus35 tebrik ederim
Yetiştim sanıyorum
Geçen hafta 59 kg
Bu hafta 58.1 kg
Fark 900 Gr
Elhan Cordelia zeyneppk
Maasallah canim super vermissin

Bedede polikistik var benimde ağrılarım çöktü geçti az az . Tek sorunum mesela regl olcaksam 10 gün öncesinden başlıyor o ağrı. Birde ben over torsiyonundan çok korkuyorum o yüzden diyorum hep ağrıyı aşırı ilaçlarla bastırmak hiç iyi değil. Birde ben ağrı kesici içince direk kesiliyor diğer ay gecikiyo filan çok zararlı aslinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…