Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yani ilaç icmeden önce ağrin aşırı çok dayanilmayacak gibi mi oluyor? Agrini ilaclarla çok bastirmamani öneririm. Ayrıca aşırı ilaç kullanmassin mide böbrek açısından iyi değil heleki apranax filan ağır 😔 buscopan öneriyorum ben 🙏 bana sorarsan içme derim
Sağol canım 🙏 eşimi çağırdım erken gelsin diye içmeden dayanmaya çalışacağım olmadı giderim acile

Merhabalar
Dünkü aşırı serbest menümden sonra artı geldim çok normal bekliyordum zaten her ne kadar bugünü sadece kahveyle geçirmek,yemek yememek gibi bir isteğim olsa da yapmayacağım. Ama mücver yapmak istiyorum onu fırında yağsız yapacağım yahu kızartamam yani o kadar da değil 🤣

C.tesi 111.7
Salı 112.1
Fark + 0.4

Elhan Elhan

Cumartesi 68.60
Bugün 67.90
-700 bismillah inşallah devamı da gelir cumartesi 66 görürüz 🙏🥹yeter yahu bıktım.
Elhan Elhan uranus35 uranus35

Bende yazıyım
Cumartesi 71.300
Bugün 71.200
Fark -100 gr

Elhan Elhan

Bugün tartıldım kilom sabit 98.4 kg

Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Cumartesi kilom
57.7
Salı 57.4

Regl olamadigim gibi bir de sogukalginligi olmusum gibi...
Hep yatmak uyumak istesemde günüme devam ediyorum beslenmemi bozmak beni ayni yola sokacagi icin biseyler ye abart aman ne olacak dusuncelerime asla yenilmiyorum
Yuruyuslerimde devam yorgun olsamda....

Cumartesi 70.3
Bugun70.7
+400
Elhan Elhan
@zeyneppk

Cumartesi 62,90
Bugün 62,70
-200
Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk

Cumartesi :58.8
Salı:58.7
Fark:-100
Elhan Elhan
zeyneppk zeyneppk

Elhan Elhan @zeynepkk
Elhanım kaptanım sabit kilom

Ben bugün sabitim hocam
70.70
Elhan Elhan uranus35 uranus35

Geçen hafta 71.7
Bugün 71.3
Fark -400
Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk

Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk
Cumartesi 75.0
Salı 75.35
Fark +350

Yetiştim sanıyorum 🥺
Geçen hafta 59 kg
Bu hafta 58.1 kg
Fark 900 Gr

Kaptanlarin bildirimleri
Eki Görüntüle 3403551
Cumartesi: 61.60
Salı: 61.10
Fark: -500 gr
Yüzde: 0.81
Eki Görüntüle 3403554
Cumartesi: 76.3
Salı: 76.10
Fark: -200 gr
Yüzde: 0.26

Salı günü transfer hakkını uranus35 uranus35 kaptan kazandı. :sampiyon:
Tebrikler kırmızı kaptanim. :KK9::KK9:
20.00 ' de tablomuz yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. :super:
Tebrikler kaptanlarım ❤️💙 uranus35 uranus35 zeyneppk zeyneppk
Kızlaaar ben 5 tane ağrı kesici içtim şimdi yine ağrım başladı artmadan tekrar içmek istiyorum ama fazlamı olur ben maks 6 diye biliyorum ama

@Mthn83 serap911 serap911
Dokunmaz mı tatlım 🙁geçmiş olsun canım
Birden gider hiç canını sıkma 👍
İnşallah tatlım 🙏
Bbak bende senin kilonda aynı hatayı yapmış tım aç kalarak gittiğini sanıyor dum gitmiyor Du sonra düzgün beslenmeye geçtim bir süre sonra yine gitmeye başladı Vücud kendini korumaya alıyor
Ayy doğru bence canım biraz değiştirsem mi planımı ne yapsam haklısın bence ☺ Biraz daha özen göstermeliyim kendimi aç bırakmadan bi deneyeyim bakalım kuzum sağolasın desteğin için 😘

Bugün menü,
Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
7 yeşil zeytin
Domates
Salatalık
Dereotu
1 kızarmış form ekmek

Ara 15.15
5 fındık kavrulmamış
5 badem kavrulmamış
Beyaz çay

Akşam 16.45
1 tavuk bud haşlanmış
Salata
6 yk kabaklı yoğurt
Bir dilim ekmek (normalde yemiyecektim haşlama tavuk midemi bulandırdı mecbur kaldım)

1,5 lt su içildi.
Spor Cordelia Cordelia
Sabah
60 dk yürüyüş bandında yürüdüm
20 dk eliptik bisiklet yapıldı
5 dk Twist ve 5 dk kol çalıştırdım....
Elhan Elhan başka kimleri etiketliyoruz🫣

Son düzenleme:
Evet oruçluyum ama şöyle bir sorun var çok güzel kilo veriyordum başladığımdan beri ama 2 haftadır bu kiloda takılı kaldım bazen artı bazen eksi ama asla 75 den 1 gram düşmüyor 😅
Ben de ohlegdim canım sonunda kırdım inşallah sen de kıracaksın benimki 2.5 haftada kırıldı

Bugün menü,
Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
7 yeşil zeytin
Domates
Salatalık
Dereotu
1 kızarmış form ekmek

Ara 15.15
5 fındık kavrulmamış
5 badem kavrulmamış
Beyaz çay

Akşam 16.45
1 tavuk bud haşlanmış
Salata
6 yk kabaklı yoğurt
Bir dilim ekmek (normalde yemiyecektim haşlama tavuk midemi bulandırdı mecbur kaldım)

1,5 lt su içildi.
Spor
Sabah
60 dk yürüyüş bandında yürüdüm
20 dk eliptik bisiklet yapıldı
5 dk Twist ve 5 dk kol çalıştırdım....
Elhan Elhan başka kimleri etiketliyoruz🫣
Spor için Cordelia Cordelia takıma dahil olduğunda da kaptanını etiket yapıyorsun canım

19 Mart Salı Menüsü

Arkadaşlar mümkünse 1 hafta tek öğün beslenme yapmayı düşünüyorum. Zaten büyük ihtimalle yarın ya da öbür gün oruç tutmaya başlayabileceğim.

17.45 tek öğün
1 paket altınbaşak bisküvi, 2 dilim beyaz peynir, 2 domates, 1 salatalık, yarım biber, 7 yeşil zeytin, yeşil çay. 1 dilim esmer ekmek üzerine 3 tatlı kaşığı tahin pekmez.

Su 2 lt tamamlayacağım.
Spor 8000 adım=800 puan
1 saat yüzme= 300 puan (ilk sayfada iki farklı puan var, benimki tam olarak keyfi değil ama 1 saat boyunca antrenman yapar gibi de değil, o yüzden keyfi yüzme puanıyla hesaplıyorum ama spor yapar gibi yüzüyorum aslında)

Beth oruc tutmuyorsan havuca tutun 🌸

Tam kore dizisi izliyordum 🥲🫠
Ay havuc di mi ya. Mesela simdi yemek yedim. Uzerine tatli yemek istiyorum. Ama yemicem. 3 hafta yememem lazim nişan var.
Canım ben bu duruma bağımlılık olarak bakıyorum. Saat 21 den sonra yersem 1 kayısı bile başa sararım. Kendimi kosullandirdim. 4 ay oldu çok şükür iyi gidiyor.🙏🙏🙏
Evet resmen bagimlilik. Masallah cok guzel dayanmissin.
@Mthn83 keten tohumu diyette nasıl kullanılır ben bilmiyorum bugün aldım da netten dee baktım düzgün bişey çıkmıyor
Ben salatalarimin ustune ekliyorum

19 Mart Salı Menüsü

Arkadaşlar mümkünse 1 hafta tek öğün beslenme yapmayı düşünüyorum. Zaten büyük ihtimalle yarın ya da öbür gün oruç tutmaya başlayabileceğim.

17.45 tek öğün
1 paket altınbaşak bisküvi, 2 dilim beyaz peynir, 2 domates, 1 salatalık, yarım biber, 7 yeşil zeytin, yeşil çay. 1 dilim esmer ekmek üzerine 3 tatlı kaşığı tahin pekmez.

Su 2 lt tamamlayacağım.
Spor 8000 adım=800 puan
1 saat yüzme= 300 puan (ilk sayfada iki farklı puan var, benimki tam olarak keyfi değil ama 1 saat boyunca antrenman yapar gibi de değil, o yüzden keyfi yüzme puanıyla hesaplıyorum ama spor yapar gibi yüzüyorum aslında)

Afiyet olsun 🥰 tek öğün beslenme için az sanki canım ya

19 Mart Salı Menüsü

17.45 tek öğün

Su 2 lt tamamlayacağım.
Spor 8000 adım=800 puan

Biskuviye anlam veremedim :KK43:

X