Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben o çubuğa taktım diye bir ara her hafta noodle yiyordum chopsitik kullanacağım diye :))
Diyetisyenim diyetisyenim sushi yaotim kac tane yiyim? 7 tane tabikiiii 🫠😋
Ben sebze sote yapip chopstick ile yerim 😂
1000058989.jpg

Ama neden yanmıyor 😀😀 ya da ben ekstrem bir eksilme bekliyorum bilmiyorum. Valla 1 yıl da sürse dönmeyecem bu yoldan.
104.5’la başladım şimdi 94’üm. 1.5 ay oldu. Eşim bi 10 kg daha ver sonra koruma diyeti iste 1-2 ay 80’lerde koru diyetini sonra yeniden başla daha kolay adapte olur ve yorulup bıkmazsın her hızlı verdiğinde bıkıp bırakıp sonra geri alıyorsun bu sefer kalıcı olmasını hedefle diyor. Mantıklı geldi.
E tatlım çok iyi vermişsin baya da yakmış işte 🤩 sıkıldıysan olabilir ama şöyle düşün zaten kilolar gitmeye devam ediyorsa onu durdurmanın gidişatı bozmanın gereği yok bence. Tabi karar senin 😘

Merhaba kızlar dün gelemedim bütün gün hastanedeydim fizik tedaviye gittim boyun duzlesmesi ilerlemiş onun için ilaç tedavisi verdi geçmezse fizik tedavi almam gerekiyor

@Elhan @Cordelia
Cumartesi kilom
57.7
Salı 57.4

Regl olamadigim gibi bir de sogukalginligi olmusum gibi...
Hep yatmak uyumak istesemde günüme devam ediyorum beslenmemi bozmak beni ayni yola sokacagi icin biseyler ye abart aman ne olacak dusuncelerime asla yenilmiyorum
Yuruyuslerimde devam yorgun olsamda....

Geçmiş olsun kızlar 🙏😘

@Elhan @Cordelia
Cumartesi kilom
57.7
Salı 57.4

Regl olamadigim gibi bir de sogukalginligi olmusum gibi...
Hep yatmak uyumak istesemde günüme devam ediyorum beslenmemi bozmak beni ayni yola sokacagi icin biseyler ye abart aman ne olacak dusuncelerime asla yenilmiyorum
Yuruyuslerimde devam yorgun olsamda....
Çok geçmiş olsun kuzum🤲🏼🤲🏼

Ama neden yanmıyor 😀😀 ya da ben ekstrem bir eksilme bekliyorum bilmiyorum. Valla 1 yıl da sürse dönmeyecem bu yoldan.
104.5’la başladım şimdi 94’üm. 1.5 ay oldu. Eşim bi 10 kg daha ver sonra koruma diyeti iste 1-2 ay 80’lerde koru diyetini sonra yeniden başla daha kolay adapte olur ve yorulup bıkmazsın her hızlı verdiğinde bıkıp bırakıp sonra geri alıyorsun bu sefer kalıcı olmasını hedefle diyor. Mantıklı geldi.
Aynı kafadayım
69, 71 arası Bikaç ay korusam sonra tekrar versem diye de bir seçenek var aklımda

Kız dur daha 34 diyorsun benden 10 yaş küçüksün sen gençsin daha çatır çatır yakarsın yağları 😃
Bende 43 inşallah metabolizmam hızlı çalışır diyecem de 30lu yaşlarda da hep yavaştı yavaş kilo veririm yavaş alıyorum...diyetin ilk zamanları böyle grm grm gider sonra hızlanır...

Çok sevindim zaten en mantıklısıda o yaşam biçimi haline getirmek.
Bende nisanda nasip olursa istanbula ailemin yanına gidicem diyetisyenime söyledim akraba ziyareti falan olcak napcam diye. Amacımız her yerde yediklerinize dikkat edebildiğinizi görmek diyet kafasında ilerlersek bu sizi kasar dedi. Amaç artıya geçmemek olduğu kdar kiloda vermek ve bunu her yerde yapabildiğinizi görmenizi sağlamak. İnşallah öyle olur.
Bende bu hafta kilo hiç verememişim ama regli oldum artık ondan mı bilmiyorum. Bu hafta diyetime sımsıkı sarılıcam gerçi her hafta sıkılıyorum ama :)
Bu instagramda jet hızıyla verenler nasıl veriyo merak ediyorum.
Sıvı detoks listeleri ile yapıyorlar canım.

X