Popüler Konu LenaG ile MasterFit

geçen salı diyetisyen de tartıldığımda 98.2 idi
bu sabah tartıldığımda 96.7 , böyle devam etsem 10 kilo ödem gitse nasıl güzel olur dimi
sonrası yavaş yavaş gelir zannedersem
Düzenli gelmiyorsun ama… bak buradaki tablolar listeler çok iyi. zaten insan yoldan çıkacağı zaman bile insanın aklına geliyor takımdayım cumartesi tartı günü takım yüzdesi bozulmasın diye yiyeceğin varsa bile yemiyorsun …
Arkadaşlarda sağolsun çok emek veriyorlar destekliyorlar çabalıyorlar
Diyetisyen konturolerin kaç günde bir listen nasıl resmini çekip bir atsaydın bakardık

Kaptanım artık bizde sana b 12 takviyesi kullan demiyelim sen daha iyi bilirsin. benimde düşük biraz evde dil altı sprey şeklinde olan b12 vitaminim var. çoğu zaman ihmal ediyorum benimde düzenli kullanmam lazım
Ben kullanıyorum hap seklinde bende ihmal ediyorum malesef çoğu zaman hap yutma güçlüğüm varda . Ama besin olarak ciğer balık hurma mor lahana bunlarda çok varmış kırmızı et

Bu yemiş olduğun listen mi
eeee iyimiş bu liste. senin listeni görünce aklıma geldi bu akşam bende 4 5 kaşık çoban salata yemiştim

15.03.2024

13:30 kahvaltı
1 haşlanmış sosis
1 dilim tam buğday ekmek
1 dilim peynir
5 zeytin

19:00 1 tabak istiridye mantarı kavurması
1 kase yoğurt çorbası

3 litre su
Elhan serap911
Menü çok güzel (sosis hariç kalorisinde değil sağlıksız oluşundan) afiyet olsun

Menüm sabah yok
Öğlen yok
Saat 15 de 1 kaşık tarhana çorbası
İftarda 1 YK mantı kereviz salatası mevsim salata 2 dlm pastırma 2 tulumba tatlısı 1 baklava 1 dlm tahinli ekmek. (İftara misafir vardı ayak üstü yedim) Porsiyon kontrolü olmadı gezerek yediğim için
Su 2 lt olmak üzere
Adım 8 bin civarı

Gaz problemi yapar şişkinlik.Pişirirken mutlaka kimyon at içine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…