Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 Mart menümü yazayım
Elhan Cordelia serap911
Kahvaltı 11:30 3 adet galeta, peynir, 2 haşlanmış yumurta, bir dilim ananas ve roka ufak bir dilim ramazan pidesi

Akşam iftar: bir büyük tabak kıymalı karnabahar yemeği, 4 adet kabak mücver ( sonunda mücverler bitti)

Bu akşam sözde bulgur pilavı yapmadım yarına şişkinlik olmasın diye ama şu an şişim karnabahar şişkinlik yapar mı

Afiyet olsun kimisine siskinlik yapiyor canim

Cordelia cim insulin direncini arastiriyorumda ilaclar kullanilinca kilo verimide kolaylasiyormus sana katkisi oldumu
Kesinlikle canım ama sihirli değnek gibi olmuyor. Diyetle beraber devam ediyorsun 1-2 aya yeme atakları bitiyir. Iştah dengeleniyor. Ben şekerimi ölçüyorum. Şuan normal çıkıyor. Diyetisyenim yine de bırakmamı istemiyor. Diyet bitince tekrar kan testi yapıp öyle bırakacağız.

Karnıbahar yaparmi bilmiyorum ama bende bugün bulgur yedim sis hissetmiyorum ama bilmiyorum da menü çok güzel sadece kahvaltı da 3 galeta yendiyse pide yeme bence . Yarın çok güzel eksi geleceğine eminim

Afiyet olsun yapabilir ama inşallah yapmaz.

Afiyet olsun
Kereviz hiç sevemedim ben ya afiyet olsun
Misafirime yoğurtlu yaptım
Ama ben en çok portakallı olanı seviyorum denemelisin efsane
Elhan Mthn83 15 Mart menüm

Saat 14:00 tbe ekmeğiyle yağsız kaşarlı tost

Akşam 18:00 tavuk suyu çorba 1 dilim pide
Su 1 litre
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun
Yaa baya hafif olmuş inşallah sonuç alırsın
Afiyet olsun canım
Elhan Mthn83
Kahvaltı 2 yumurta peynır zeytın yarım dilim ekmek
Ara
Granola
Akşam
1 kepçe çorba
2 yk pilav 5-6 yk orman kebabı
1 kare peynirli börek
2 tane soğuk baklava
Saygılar
Sende bendensin börekler baklavalar
Afiyet olsun hurma topları efsane oluyor
Oyy kıyamam anne. Rabbim yüreğine ferahlık versin
Afiyet olsun canım
Mthn83 kaptanım nasılsınız
Çok yorgunum 3 den beri evde misafir hazırlığı yapıyorum
İftara misafir vardı
hoşcördük canım,
26 aylık olduk
şükür yavaştan işimin başına da döndüm
diyete de ramazan ile başladım
adam olacam inşAllah
Yaa maşallah kocaman olmuş
İyi akşamlar herkese
Evde olma düzenine alışamadım bir türlü telefonu unutuyorum çocukla uğraşıyorum sürekli oyun istiyor arkamı dönsem bi yaramazlık yapmış oluyor
Bir süre evi unut varlığına alismasina izin ver. Yine gideceksin diye ilgi çekmeye çalışıyor
Afiyet olsun çay saati gibi olmuş
Diyetisyenimin tarifiyle kahvaltı 4 adet yeme hakkım varmış kendisi söyledi :)
Pizza gibi denemek isteyene tarif atabilirim
Ben isterim

Supermis tatli istegide olmazsa bende guzel yol katederim tek zaafim tatli cunku .
Bende bugun kan verdim simdi baktim sekerim yukselmis ferritinim yerlerde b12 de dusmus baya

Karnıbahar yaparmi bilmiyorum ama bende bugün bulgur yedim sis hissetmiyorum ama bilmiyorum da menü çok güzel sadece kahvaltı da 3 galeta yendiyse pide yeme bence . Yarın çok güzel eksi geleceğine eminim
Bu şişkin hissedişe eksi geleceğime ben emin değilim. geçirdiğim haftaya bakılırsa eksi gelmem lazım yinede bilemiyorum oooffff tartı beni çok şaşırtıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…