Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol kaptaniçem

Kaç yaşındaydı benim kızım da böyleydi okulunu değiştirdik şimdi severek gidiyor
Muhtemelen oradaki öğretmenleri sevemedi
bilmiyorum canım ama daha zorlamyacağım artık seneye gider inşallah
çok geçmiş olsun canım
allahım yaşatmasın bidaha geçmiş olsun canım

Menün güzel canım

Valla gözünden kaçmıyor kaptanım bı dilimi fazladan gommustum azcik yemegin suyuna bandım da

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum
Ogleni de meyveli yoğurt veya Wasa arasina sandviç felan yaparsan daha kolay olabilir canm ya da salata tarzı en azından tek parçada tasimis olursun. Birde akşamdan hazirlamak iyi oluyor sabah cocuklarin kosturmasi da oluyor yorucu oluyor ama akşamdan halledince kafan da rahat eder

Arada benimde tutuyor o damar. Dün kendide çok yorulmuştu. Aslında o kadar düşüncesiz değildir. Sabah sizmisim bir kalktım kahvaltiyi hazırlamış

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum
Ya okul çok sıkıntı. Nasıl yediğimi bilmiyorum teneffüste. Hazırlayıp gelsem soğuk soğuk işkence. Burada hazirlasam o ayrı işkence. Her gün ablalardan da istemek hoş olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…