Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kalorili bir menü olmuş bence yarın dengelersin

14 Mart Perşembe menüsü
Sabah yok

12.45 öğle
1 kepçe ezogelin çorbası, 1 kepçe cacık, fırında 1 tavuk but, 2 kaşık erişte.

17.30 ara
5 adet hurma

19.00 akşam
Fırında zeytinyağlı karışık sebze (küçük bir pancar, 1 küçük havuç, çeyrek kereviz, yarım kabak), üzerine 3 kaşık yoğurt.

Su 2 lt
3000 adım 300 puan

Elhan Cordelia Mthn83

Helal sana canım, maşallah diyorum. Bir ayda çok güzel bir kilo vermişsin. O kadar azimli ve istikrarlısın ki ben başaracağına inanıyorum.

Canım ya niye kendine bu kadar yükleniyorsunki çok zor zamanlardan geçtin neleri atlattın bunlarda geçecek insanız her anımız bir olmuyor sağlık sorunlarımız var bi yandan onlarla uğraşıyoruz bi yandan kilo vermeye çalışıyoruz yeri geliyor yeter artık diyebiliyoruz ama sonra toparlanıp kaldığımız yerden devam ediyoruz herşey hallolur yeterki pes etmeyelim canım benim

Menü
Sahur
1haşlanmış yum. 7 zeytin 3 çatal peynir
Avuç içi kadar peynirli börek

İftar
2 kepçe kuru fasulye
1kaşık pilav
1 tane çiğköfte
Avuç içi kadar pide
5 kaşık Ot kavurması
1 biber turşusu

Yarım elma

Elhan
Mthn83

Spor 30 dk yürüyüş 30.3 90
Spor dün 60 dk yürüyüş 180 p.
Spor bir önceki gün 60 dk yürüyüş 180 p. Cordelia yazmayı unutmuşum canım .

İnşallah canım bugün biraz bozacağım işte pasta falan ama belki de ihtiyacım olan odur çok karbonhidratsız besleniyorum şimdi ben
En azından moral depolamaya ihtiyacın olduğu kesin canım, bugün keyfini çıkar. Tek bir akşam yediğin kilo aldırmaz sana, yarın hemen dengelersin.

Başınız sağolsun canım

Allah rahmet eylesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…