Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun bence de ödüllendir. Başarın daim olsun inşallah Kızına geçmiş olsun

Bu diyetin özü nedir canım, neye yaraması bekleniyor, nasıl yapılıyor.
Glutensiz beslenme canım ben gıda intolerans testi yaptırdım bağırsakların sindiremedigi besinlerin neler olduğu tespit edildi onları yemiyorum bulgur pirinç buğday türevleri ekmek pasta börek makarna nohut inek sütü inek yoğurdu domates domates salçası hepsini 3 ile 6 ay arası beslenmemden çıkardım sonrasında yavaş yavaş beslenmeme dahil edip bağırsakların iyileşip iyilesmedigine bakacam iyilestiysem bu besinleri yeniden yiyebileceğim ki yüzde 90 iyileşiyormus

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım güzel ve dengeli bir menü olmuş

Afiyet olsun canım menün güzel
Kızın için çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Afiyet olsun canım, misafirliğe rağmen iyi atlatmışsın.
Perşembe
Saat 12.00
1 yumurta
Peynir zeytin ceviz

Saat 17.30
Yarım porsiyon etli ekmek
Yeşillik ayran
1 çatal çilekli pastanın çilek kısmından

Karbonhidrat fazla oldu bugün
Elhan Cordelia @Mthn83
Bence fazla olan bir şey yok canım, sabah zaten ekmek yememişsin, afiyet olsun, menün güzel. Pastadan da yememiş gibisin.
kahvaltı : Akdeniz salata

Akşam: yarım dilim börek, 1 lokma kadayıf

Su: 2 litre
Egzersiz: 7000 adım

Elhan serap911 Cordelia
Afiyet olsun canım, akşam bu kadarla kalmak büyük başarı, adımların çok güzel.
Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin.

Menün de gayet güzel.
Pasta olmamış diyecektim ki adını gördüm miniciğim, afiyet olsun. Eşinin doğum günü kutlu olsun tekrardan, ailenize mutluluk huzur diliyorum.
Afiyet olsun canım, menü de sporlar da çok güzel. Su muhteşem.
Afiyet olsun canım, menü ve sporlar çok güzel.
Afiyet olsun canım, güzel menü.

İnşallah doktor endişelenecek bir durum yok der için rahatlar normale çok yakın bir değer olduğu için gerekli tedaviyle kan değerin düzelir kuzum.

Tesekkur ederim canım

Tesekkur ederim canım

Öncelikle kızına acil şifalar dilerim inşallah daha iyidir. Çalışan anneler için çocuğunun hastalığı ayrı bir zorluk Allah kolaylıklar şifalar versin.
Menun her zamanki gibi maşallahlik bu düzen sonuna kadar devam etsin inşallah Afiyet olsun Ecem

Yarum elma gönül alma
Afiyet olsun tatlım

Çok teşekkür ederim canım artık bir dahaki pasta Haziran'da oğluşumun doğum gününde o güne kadar istediğim kiloya ulaşırım inşallah

14 Mart Perşembe menüm
Elhan Cordelia serap911
Kahvaltı saat 15:00 4 adet susamlı grisini, 2 adet haşlama yumurta, peynir, salatalık, domates roka

Ara: 17:00 kahve yanına yarım kase sufle

Akşam: göbek marul ve tavuk göğsü salata, 2 kaşık yoğurt, 3 adet kabak mücver

Gün içinde 15.000 adım

Bugün çok yoruldum ordan oraya dolandım durdum. sabah yürüyüş ve market için evden çıkmıştım eve bir geldim saat 3 olmuş.

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım Güzel bir menü.

Afiyet olsun canım Adımların çok güzel yarım kase suflenin diyeti olmuş bu diyet farklı anlamda yalnız

Açıklama için teşekkür ederim canım, bayağı zorlu bir diyetmiş. Anladığım kadarıyla da yasaklı besinler kişiden kişiye değişiyor. Sen ne kadardır uyguluyorsun bilmiyorum ama umarım az kalmıştır ve beklediğin iyileşme olur.

Afiyet olsun güzel menü olmuş. Adımlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…