Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İrademi kaybettim kaptanım
Sizlere söz verdim, apaya söz verdim, kendime söz verdim
Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor 😔
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum 😔
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum 😔
Karmakarışık duygulardayım
İradeyi korumak çok da kolay değil, öyle olsaydı zaten bu halde olmazdık. Arada sırada yoldan çıkmalar yaşanacak maalesef ama bu vazgeçmek için bir sebep değil. Kötü olanı unutup kaldığımız yerden devam etmek zorundayız, yoksa bu bedenler bir gün bizi taşıyamayacak hale gelecek.

Tiroid ilacını umarım kendi kararınla bırakmamışsındır, eğer öyleyse tekrar doktorunla görüşüp gerekirse yeniden başlamalısın, çünkü kilo vermeyi engelleyen bir durum bu.

Bacakların için diyecek bir şeyim yok ama zayıfladıkça belki onlar da rahatlayacak bunu düşün lütfen. Davet konusunda da eğer seni gitmek zorluyorsa herkesi nazikçe reddet. Gidemediğin arkadaşına da bence sebeplerini açıklarsan anlayışla karşılayacaktır seni.

14 Mart Perşembe menüsü
Sabah yok

12.45 öğle
1 kepçe ezogelin çorbası, 1 kepçe cacık, fırında 1 tavuk but, 2 kaşık erişte.

17.30 ara
5 adet hurma

19.00 akşam
Fırında zeytinyağlı karışık sebze (küçük bir pancar, 1 küçük havuç, çeyrek kereviz, yarım kabak), üzerine 3 kaşık yoğurt.

Su 2 lt
3000 adım 300 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun güzel menü olmuş 👏🏻

Menü
Sahur
1haşlanmış yum. 7 zeytin 3 çatal peynir
Avuç içi kadar peynirli börek

İftar
2 kepçe kuru fasulye
1kaşık pilav
1 tane çiğköfte
Avuç içi kadar pide
5 kaşık Ot kavurması
1 biber turşusu

Yarım elma

Elhan Elhan
Mthn83 Mthn83

Spor 30 dk yürüyüş 30.3 90
Spor dün 60 dk yürüyüş 180 p.
Spor bir önceki gün 60 dk yürüyüş 180 p. Cordelia Cordelia yazmayı unutmuşum canım .
Afiyet olsun

İrademi kaybettim kaptanım
Sizlere söz verdim, apaya söz verdim, kendime söz verdim
Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor 😔
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum 😔
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum 😔
Karmakarışık duygulardayım
:KK60: seni buraya getiren iradene güveniyorum. Arada umutsuzluk olacak irade kırılacak güçlenerek yola devam edeceğiz. Unutma yanındayız ne olursa olsun. Sagligin icin, ailen ve bizim için vazgecmeyeceksin. Ama en çok kendin icin 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

İyi akşamlar
14.03.2024

Sabah yok
Öğle 12:00 5 yk probiyotik yoğurt,1 yk chia tohumu,2 dilim ananas,1 tutam kırmızı meyve,tarçın

1. Ara 15:00 2 dilim ananas,30 gr leblebi,20 gr badem

2.Ara 17:00 20 gr badem,sütlü filtre kahve

17:30 500 ml ananas çayı

Akşam 20:00 5 yk tam buğday ton balıklı makarna,kırmızı lahana salatası

Şu an 500 ml ananas çayı içiyorum

2.5 lt su
5131 adım

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

Herkese İyi Akşamlar Arkadaşlar 🙋
Gece tüm mesajlarınızı okuyacam
Hiç birinize dönüş yapamadım kusuruma bakmayın
Çok bakamadım buralara
Kızım hasta ateşlenmiş kuzum çok halsiz
Doktoruna yarına randevu aldım götürücem

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

14.03.2024 Perşembe Beslenme Listem
Sahur 05:00
3 dilim peynir
1 kase göbek salata
5 çiğ fındık
2 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay 🍃
1 litre su içildi

İftar 19:20
2 bardak su(Oruç Açma)
2 kuru kayısı
10 dakika ara verildi 😇
4 köfte
Bol yeşillik salatası (Limonlu)
1 çorba kaşığı pilav

22:00 gibi Ara: Diyetisyenim kendini mutlaka ödüllendir dedi bakalım
1 Türk kahvesi eşliğinde
Yarım dilim sütlü tatlı
(Yersem size Yazarım 😅)

00:00 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃

8 Bardak su içildi
Devamı gelir suyun.

Cordelia Cordelia 5000 adım atıldı
20 dak.andulasyona girildi.

Mthn83 Mthn83 canım ne yaptınız merak ettim. Nasıl bir çözüm sundu okul yönetimi? İyisindir inşallah hem fiziken hem ruhen 🙏
Ben de bunu merak ediyorum, belki gelip yazmıştır diye son sayfaya kadar sormadan geldim. Neyse ki sen sormuşsun. İnşallah güzel bir çözüm bulunmuştur.

X