Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptaniçem ❤
Bu yarım sarılmış hali bir uzatıyo ki patik lerini boynuma kıyafete değil tene illa dokuncak öyle uyuyor kıymet küpüm

Amin canım
Ben şimdilik takviye yapıyorum inşallah antibiyotik e gerek kalmaz
Sabir hacı sabır ilactan vaz gecince 2 gün ateşi kabullenmek zotunda kaldik. Genelde takviye ve bitkilerle 2. Gunden sonra ates azalıyor. Zaten antibiyotik kullaninca da önce ates cikip sonra düşmüyor mu mikroplari yenersiniz siz ben size güveniyorum

Daha yeni başladık, 1. Seviyedeyim
Kahvaltıda çayı bende severim, program bittikten sonra, en azından kahvaltıda 1 kupa çay içeyim dedim, sonra unuttum, 2,3 derken mide genişledi.
Artık o hatayı yapmayı düşünmüyorum, bu sayede çayı bıraktım, şu güne kadar 1 çay bardağı içtim.
Meyvayı ilk Bikaç gün aradım, şimdi evde meyve yok, aklıma bile gelmiyor.
Tatlı da öyle
Hamurişi arada canım çekse de eskisi kadar deyil

Apaform hazır bitkisel karışım, bağırsak detoksu

Bulgur pilavının sonuydu, çöpe gitsin istemedim, çok dökmek zorunda kalıyorum ve çok üzülüyorum
Evdekiler istiyor ki hep et yiyelim, herhangi olmuyor maalesef

Ay aynen valla. Bizim doktor genelde ilk 3 gün getirmeyin diyor. Eğer ateş düşmüyorsa o zaman getirin. Çünkü hastanelerde virüsler daha çokmuş her çeşit salgınlı çocuk geliyor diye.

Ateşi 38.5 geçmediği sürece ilaç vermek istemiyorum.bakalım inşallah en kısa zamanda geçer.

Aaa maşallah neye şaşırdım üni çağında çocuğun olmasına şaşırdım niyeyse seni hep 27-28 gibi düşündüydüm

Çok teşekkür ederim canım evet çocuklar hep hasta. Ben olayım onlar olmasın hasta razıyım. Doktor bu yıl daha ağır gecicek dedi uyardı . Tüm grip çeşitleri korona vs hepsi birbirine girmiş. Bende sürekli burnunu aciyorum .

Dün akşam nki yemeğim fırında palamut cnm sabahında yulaf tost yemiştim akşam bunu arada 2 fincan turk kahvesi ve 1 avuç çiğ fındık
#Buda bu sabah ki kahvaltım 2 dilim glutensiz ekmek kzarttim üzerine mozarella peyniri koydum salatalık domates 1 tatlı kasigida labne peyniri çay şuan hala bisey yemedim okuldayım eve geçince kahve içeceğim suya devam ihmal etmiyorum akşama ne yicegime henüz karar vermedim . Oğlumunkjlagi ile ilgili bir sıkıntımız vardı o yüzden aktif olamadım ama ipin ucunu elimden bırakmadım da artık hersey düzene girdi aktifim cnm Fit mutlu anne
Jou
LenaG
yazarhanim35
Sitare55

afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…