Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İrademi kaybettim kaptanım
Sizlere söz verdim, apaya söz verdim, kendime söz verdim
Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor 😔
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum 😔
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum 😔
Karmakarışık duygulardayım
Rabbim gönlüne kalbine ferahlık versin canım 🤲

Kızlar çok gerginim.
Büyük oğlum akran zorbaligindan 2 senedir sorunlu artık bizde yorulduk. Okula geldik sınıf değişimine. Müdürle yüz yüze gelmek çok can sıkıcı ama oğlumun hem psikolojik hem akademik gelişimi için bir adım atmamız gerekiyor 🙁
Cok zor bir durum canım inşallah çok güzel gelismeler olur oğlun için en hayırlısı en güzeli olsun inşallah

Selamlar Arkadaşlar 🙋
Bugün Diyetisyen kontrol günümdü🧑‍⚕️
Andulasyona girdim🌸
Diyetim değişti Ramazana uygun verildi 😇
Bugün tam 1 ay oldu Diyete başlıyalı
Çok şükür güzel geçti 🙏
İnşallah sağlıkla zayıflamaya devam ederim 😍
Tartıldım ölçümlerim yapıldı 🤩

Başlangıç
14 Şubat 2024 :116
14 Mart 2024:108.7
Toplam 7kilo 300 gram gitmiş ❤️
5 kilo 800 gram yağdan
Ödem dağılmaya başlamış
Sıvı dağılımı oluşuyor vücutta dedi.
Hedefimiz 108 di yaklaşmışız çok şükür
Yeni hedefimiz 106 .

bende 2 hafta önce Andulasyona girdim, sence işe yarıyor mu,
ikinci seans için pazartesiye gideceğim.

Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor 😔
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum 😔
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum 😔
Geçecek canım hiç canını sıkma tiroid ilacını bıraktın bence o yüzden böyle hissediyosun ama vücudun bir iki hafta içinde uyum sağlayacak yeni hormonal dengeye hepsi geçecek

IMG_7217.jpeg

Selamlar Arkadaşlar 🙋
Bugün Diyetisyen kontrol günümdü🧑‍⚕️
Andulasyona girdim🌸
Diyetim değişti Ramazana uygun verildi 😇
Bugün tam 1 ay oldu Diyete başlıyalı
Çok şükür güzel geçti 🙏
İnşallah sağlıkla zayıflamaya devam ederim 😍
Tartıldım ölçümlerim yapıldı 🤩

Başlangıç
14 Şubat 2024 :116
14 Mart 2024:108.7
Toplam 7kilo 300 gram gitmiş ❤️
5 kilo 800 gram yağdan
Ödem dağılmaya başlamış
Sıvı dağılımı oluşuyor vücutta dedi.
Hedefimiz 108 di yaklaşmışız çok şükür
Yeni hedefimiz 106 .
Tebrik ediyorum canım çok güzel bir sonuç. İradenin devamını diliyorum inşallah buraya hep eksi sonuçlarla gelirsin 🙏
İnsanın iradesi hep aynı çizgide değil malesef dönem dönem artıyor azalıyor. Biz galiba bu aralar dibi görüyoruz ama inşallah tekrar toparlarız buna inanıyorum. Yarın son gün ctesi yeni bir haftaya başlıyoruz kendimize çeki düzen verelim yeni haftada 🙏

Tebrik ediyorum canım çok güzel bir sonuç. İradenin devamını diliyorum inşallah buraya hep eksi sonuçlarla gelirsin 🙏

İnsanın iradesi hep aynı çizgide değil malesef dönem dönem artıyor azalıyor. Biz galiba bu aralar dibi görüyoruz ama inşallah tekrar toparlarız buna inanıyorum. Yarın son gün ctesi yeni bir haftaya başlıyoruz kendimize çeki düzen verelim yeni haftada 🙏
Amin canım benim hepimiz sağlıklı bir şekilde kilo verelim

Bugün pek aktif olamadım özür dilerim 😔 yakın bir köylümüzün babası vefat etti oraya gittik Cook iyi bir insandı. Sabah kahvaltısı yok malesef. Cenaze yerinde de 2 kaşık bulgur pilavı sulu et 2 kaşık 1 ayran 1 catalda un helvası aldım 😔 bugunlluk bu kadar
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Afiyet olsun kaptanım başın sağ olsun

Bugün pek aktif olamadım özür dilerim 😔 yakın bir köylümüzün babası vefat etti oraya gittik Cook iyi bir insandı. Sabah kahvaltısı yok malesef. Cenaze yerinde de 2 kaşık bulgur pilavı sulu et 2 kaşık 1 ayran 1 catalda un helvası aldım 😔 bugunlluk bu kadar
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Allah rahmet eylesin 🤲

X