Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah kabul etsin canım

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım, sizlere hayırlı, uzun ömürler versin

canım netten baktım 60ın altında olduğunda böbrek hastalığına, 15in altında da (Allah göstermesin) böbrek yetmezliğine işaret eder diyor
seninki çok düşük değil, muhtemelen başka bir sebeple düşüktür diye düşünüyorum
içini ferah tut
gerçi sağlıkçı arkadaşlar daha doğru yorumlar ama google amca biraz abartılı cevaplar verebiliyor

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, bu ay bizede 8 sene olacak
Allah rahmet eylesin canım, mekanı cennet olsun

Birlikte nice mutlu, sağlıklı, huzurlu ömürler dilerim canım, eşinin doğum günü kutlu olsun

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim

Geçmiş olsun canım
İnşallah canım

Benim de aklıma buna benzer bişey geldi, ben çocukken kilolu öğretmen anca hamile olurdu, diğerleri hep fit öğretmenlerdi.
Yıllar içinde gıda sektörü ne kadar bozulmuş, çok yazık

@Mthn83
@serap911
M Minicikfzt

Bir nefes sıhhat kadar değerli bir şey olmadığını aklımızdan çıkarmama ümidiyle Tıp Bayramınız kutlu olsun canım arkadaşlarım.
Aynı duygularla, bende kutlarım kızlar
Kopye çektim, sorun olmaz umarım
hemde öğretmenden çekmişim, ne büyük cesaret

Rabbim yardımcınız olsun canım

İrademi kaybettim kaptanım
Sizlere söz verdim, apaya söz verdim, kendime söz verdim
Hergün tazeliyorum, tutamıyorum, nefret ediyorum, takımda olmasam bu kadar sorun etmeyeceğim, sorumluluk da ayrı canımı sıkıyor
Troid ilacını bıraktım, 2 hafta olacak, ondanmıdır, akşamları sprulina, omega 3 ve magnezyum hapı içiyorum ondanmıdır, kilo direniyor ondan mı bilmiyorum, hem tatlı yiyorum hem gözüm yiyemediklerimde kalıyor, gelip yazmaya utanıyorum
Üstelik üstümde bi ağırlık var, bacaklar ayrı telden çalıyor, dün davete gidemedim, bugün gitmem gerekiyor, dün davet veren eski komşum bugün gittiğimi duyar, bana gücenir diye düşünüyorum, kırılsın, gücensin istemiyorum
Karmakarışık duygulardayım

Tebrik ederim canım, çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…