Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kan şekeri düşüyor o da bize tatlı krizi olarak dönüyor papatyacim. İki çatal güllaç gayet ölçülü. Abartmamissin korkmana gerek yok canım.
Bel ağrın ne durumda daha iyi misin
Mecbur normal hayatıma donmem gerekıyor kaynanam ne kadar gelecek bugunde kızın kontrolü falan vardı ayak durduk hep gelınce yemek yap et aksam masada oturdum ağladım en son sol taraf cok cekıyor acıyor bakalım ilaç da kullanamadığım için krem cok fayda sağlamıyor biraz daha agır geçer sanırım bebıste kucak bebesı tam idare ediyoruz
Mthn83 kaptanım sende sormuştun şuraya iliştirivereyim senide

Doğru diyorsun bitanem arkadaşlardan biri rooibos çayından bahsetti. Bugün denk geldim aldım. Bagirsaklarimiz eski nesesine kavussun diye. Destek, muhabbet aynı amaç ve hedeflerle birlikte kilo vermek harika benim için de

Ne zaman kııııızzzzzz

Uyarı cezası bence yetmez biletini keseli

Teşekkürler Canım

Kıyamam caresizlikten ağlıyor insan seni çok iyi anlıyorum. Allah ağrılarına şifa versin.

Doğru diyorsun bitanem arkadaşlardan biri rooibos çayından bahsetti. Bugün denk geldim aldım. Bagirsaklarimiz eski nesesine kavussun diye. Destek, muhabbet aynı amaç ve hedeflerle birlikte kilo vermek harika benim için de
Rooibos cayi tatli ihtiyaci icin icilmiyormu bagirsaklaridami calistiriyor

Afiyet olsun canım

Merhabalarr,
Bugün dışarıda iftara davetliydik eşimin iş yemeğiydi.

Kahvaltı 10.00
1 tatlı kaşığı reçel
60 gr keçi peyniri
10 zeytin
1 dilim karabuğday ekmeği
3 ceviz
Dımates salatalık roka
Muz+1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

14.30 ara
8 çilek
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

18.45 akşam
Yarım kase mercimek çorbası
Kuzu tandır
Salata
Kızımın patates cipsinden 2 tane küçük parça aldım
1 çorba kaşığı kadar kazandibi

Spor: 30 dk kardiyo 10 dk basen eritme 11.000 adım

Elhan Mthn83

Afiyet olsun menü çok güzel

Pide ve reçeli yok sayman çok hoşuma gitti inşallah bedenimde yok saymıştır abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…