Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar 🌸
Sahurda kahvaltı yaptim
Zeytin peynir marul salatası 1tatli kaşığı reçel 1 tbe yumurta yoktu bu sefer kuru kayısı 1 tane 2 ceviz 1lt su içtim

İftarda 3 köfte yanına 4_5 kaşık makarna
1kase salata 1kucuk kepçe çorba
3_4kasik yoğurt
2lt su içtim ekmek yemedim
Maden suyu ara öğünde birkaç tatli paketli yiyecek kaçamagim oldu o yüzden yürüyüşu attırdım ve meyve yemedim

Öğlen yürüyüş akşam iftar sonrası yürüyüş toplam 10bin adım attım 🌹🧿🫶🏻
Afiyet olsun canım, güzel menü.

Enistemiz nasıl iyi hissediyor mu :dua:Eski sağlıklı günlerine tez zamanda kavuşur inşallah. :dua::KK200:
Kolaylıklar seninle olsun arkecim. :KK60:Bankaci mıydın unutmuşum 🙈
Çok şükür iyi hissediyor canım ama bir süre ayağa kalkmamasi lazım o da beni yoruyor hâliyle. Mesleğimi soylememistim canım, öğretmenim.

Mecbur normal hayatıma donmem gerekıyor kaynanam ne kadar gelecek bugunde kızın kontrolü falan vardı ayak durduk hep gelınce yemek yap et aksam masada oturdum ağladım en son sol taraf cok cekıyor acıyor bakalım ilaç da kullanamadığım için krem cok fayda sağlamıyor biraz daha agır geçer sanırım bebıste kucak bebesı tam idare ediyoruz 😊
Mthn83 Mthn83 kaptanım sende sormuştun şuraya iliştirivereyim senide ♥️
Bir an önce iyilesirsin inşallah canım ya. Kolay değil o ağrıyı çekmek.

Mecbur normal hayatıma donmem gerekıyor kaynanam ne kadar gelecek bugunde kızın kontrolü falan vardı ayak durduk hep gelınce yemek yap et aksam masada oturdum ağladım en son sol taraf cok cekıyor acıyor bakalım ilaç da kullanamadığım için krem cok fayda sağlamıyor biraz daha agır geçer sanırım bebıste kucak bebesı tam idare ediyoruz 😊
Mthn83 Mthn83 kaptanım sende sormuştun şuraya iliştirivereyim senide ♥️
Geçmiş olsun canım ❤️

Sadece sevmek , övmek yetmez :confused:
Her gördüğüne atlayan ben, evi çay ocağına çevirdim. :KK14:
Sağ ol tatlışım inşallah şifasını görürüz. Mthn83 Mthn83 kabizim diye diye hepimize bulastirdi. :KK62:
İnşallah işe yarar canım ya, ben sadece iki gün içip bırakmak zorunda kalmıştım 😬

X