Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun 😋 her ne kadar filtre kahve çok sevsem de benim ilk aşkım hep çay olacak güne çayla başlarım.
Sağol canım 🌸 Bende filtre kahveyi severim 105 görünce kendime makinesini hediye alıcam.Çay favorim zaten çok içerdim.
Ama diyetten beri güne kahvaltıda yeşil çayla başlıyorum çok alıştım . Günüde 1 fincan yeşil çayla kapatıyorum.Zaten çay yada kahve içersen üstune mutlaka ekstradan1 bardak su iç vücut ödem yapmasın dedi.Çay kahve ödem tutuyormuş.Çay içmiyorum artık.Ama ben çok zindeyim 🧿
Sağlıklı beslenme gibisi yokmuş 🥰

Kızlar ya dün şaşırtma yapmak için yedim ya 🤣🤣🤣 o beni şaşırttı hâttâ şaşı bak şaşır oldum 🤣🤣🤣 dün sabah 109.7 diydim. Bu sabah 111.4 çıktı :skandal::mad:

Oy ben ne dem nasıl edeeemmm söz getir fasıl edeeemmm

Bakmayın güldüğüme valla çok sinirim bozuk
Şaşırmış işte 😂😂😂 o kadar yemekle bu kadar alınmaz gönlünü rahat tut hepsi gidecek ,❤️

Baktık bile Canımmmm😇 😅😂🤣
Yaa :skandal:
🤪🤣🤣🤣
Kızlar ya dün şaşırtma yapmak için yedim ya 🤣🤣🤣 o beni şaşırttı hâttâ şaşı bak şaşır oldum 🤣🤣🤣 dün sabah 109.7 diydim. Bu sabah 111.4 çıktı :skandal::mad:

Oy ben ne dem nasıl edeeemmm söz getir fasıl edeeemmm

Bakmayın güldüğüme valla çok sinirim bozuk
Canım şimdi kendi gecmisine bı dön.
Haftalık listelerine ve o hafta verdiğin kilo ve aldığın kilo kritiklerini yap. Ne fayda sağlıyor bı bak bakalım. Bi içine dön. Yediklerin mi su mu yeme saati mi bı elden geçir kendini ♥️
Benim listem benim bunyem.
Bide gece uyanık kaldığın ve uyudugun günleri bı çetele. Biliyorsun ki leptin durumları. Bide Ece Didem Ece Didem nobetli çalışıyor (yanlışım varmı 🙄) senin gibi gececi bide ondan yardım isteyebilirsin
Hadi bakalım 😍

Dünkü menüm

Kahvaltı:9.30
1 yumurta
KK beyaz peynir
4 siyah zeytin
4 yeşil zeytin
2 dilim ekmek

Akşam:16.30
Et sote
Pirinç pilavı
1dilim ekmek
Ayran
Salata

Su:1 litre
Spor:yok
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım
Başlıklar güzel porsiyon belirt olurmu 😘
3 kaşık 1 kase vsvs
Su az olmuş. Bende çok Su canlısı değilim ama vücut erittigi yağları su olmadan atmıyor malesef 🙄😅
Adım sayarin varsa günlük adımlarda iyi olur ♥️

Hamur açma bende de yok. O yüzden küçük bezeler alırım. Kendi hızım da kimseyi karıştırmadan.
Daha ben ramazan hazırlığı yapmadım. Kalburabastı yapıp buzluğa atsam az az serbetle evdekileri gonullerim diye düşünüyorum 🙄
Sahurda kete düşünmüyorum. Yağlı olur ve mide yi yakar. Klasik kahvaltı.
İçli köfte yapıcam bugün inşallah 😂 kete eşim yer alışıklar seviyolar 😂

Kıyma makinası var aslında bende yapabilirim. Bugün temizliğe ayırdım günümü. Belki patatesli mantı yaparım bilmiyorum 🙄. Yarın oruç susuzluk bitkinlik olur gibi
Ben regl oldum ılk haftadan tatil ayrıca gecen sene oruç tutmadım hamıleydım bu sene heyecanlıyım

X