Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel menü afiyet olsun

Afiyet olsun canım Geçmiş olsun çok korkmamissindir umarım

Geçmiş olsun

Çanakkale de olmus nerede yaşıyorsunuz

04.03.2024

09:00 1 fincan kahve

11:30 kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
6 zeytin
2 köz biber

15:00 4 tane çubuk kraker

17:30 akşam 1 tabak yoğurtlu kabak salata (üstüne 2 yemek kaşığı haşlanmış nohut ekledim)

2 litre su
Adım 8029

Elhan Cordelia M Minicikfzt

Eklentiler

• IMG_3387.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 20
Afiyet olsun canım menü spor harika

Hayat az zor birde bu bizi yokluyor arada sırada
Afiyet olsun canım Geçmiş olsun çok korkmamissindir umarım
korkmadımda insan yinede bir ürperiyor bilemiyorum yinede 2 kare çukulata iyi gelebilirdi
sağol canım
Çanakkale de olmus nerede yaşıyorsunuz
istanbulun çanakkaleye doğru olan kısmında yaşıyorum

Geçmiş olsun canım menü çok güzel kabak inşallah iyi gelir sindirime

Yok canım eğlence katlanır diye dedim. Kimseyi silmek istemedim. Sonuçta döneceğim dediler. Ben silinmek istemezdim
Canım düşünüyorum ılık bı duş biraz rahatlatır gibi. Masaj aleti gibi bişi varsa dolaşıma destek olur. Benimde hassasiyetim varda henüz o kadar şiş değilim.
Afiyet olsun canım
Farkında mısın adımların arttı
Önceden hareket etmek senin için ne kadar zordu. Kaslardaki sorunları hatırlatıyordu biraz spor yapamama sebebi olarak
Şimdi maşallah
Canım kayısı çayı filan mı içsem ki
Bide şöyle bişey var. Yememizi düşürüp sağlıklı beslendigimiz zaman vücut giren sağlıklı şeylerden sonuna kadar faydalanmak istiyor. Benim salatam suyum olduğu halde ben kabızlık yaşadım diyetin ortalarında. Şimdi sorunum yok kan ilacına rağmen
Çok geçmiş olsun ayrıca
Çok geçmiş olsun canım

İnşallah rahatlatır ben de düşündüm duş alacağım gece yatmadan inşallah bebeğim de uyur bu gece de vücudum dinlenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…