Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Abla 3 lu grup olsa kurtarirmi sence bı hayli kalabalık olduk maşallah
Benim tablom bile doldu taştı
Tablonda dokuz kişi çıkarılırsa rahatlarsın kuzum. Uzun süredir habersiz uğramayan olduğu gibi izinli olanlar da var . Tablonda düzenleme yapmamı ister misin?
Şimdilik takımları idare edebiliyorum Kordiş kaptan yardım ediyor. Bu hafta 15' er kişi 20 ' li haftamız bile olmuştu. Üçlü takım belki ileride olabilir.
Aylık hedeflerde yoğun olduğun zaman haber et buradayım bitanem

Yaa yapma böyle dur bakalım benim ne olacak yarın itibariyle mens öncesi siskinliklerim baslayacak hissediyorum
Ben şişkinlikten patlayacak gibiyim ya şu an +10 çıksam şaşırmam o derece ağrım da var inşallah yarın sabaha olurum artık da kurtulurum bu durumdansoda falan da içtim belki geçirir diye ama yok yani gece en son süt sağıp ilaç icicem inşallah sabaha ağrım geçer de şişlik de iner doğru bir sonuç görürüm tartıda saçma sapan bir sonuç çıkacak gibi geliyo bana.

Ayağında çorap var mı kaptanım

Birazcık sıcak suya kekik koyup icsen

İyi akşamlar hanımlar
04.03.2024

Bugün malzemeleri alamadım yarın listeme başlıyorum.

Sabah yok

12:30 2 tane yulaf poğaça,yeşilçay

16:00 1 çay bardağı sarı leblebi,sütlü filtre kahve

20:00 3 yk ıspanağa 2 yumurta kırdım yanında 1 bardak ayran

Aralarda 3 kupa sütlü filtre kahve

2.5 lt su
4725 adım

Elhan Mthn83 Cordelia

Harika
Afiyet olsun canım

iyi akşamlar hanımlar :)
Elhan Cordelia M Minicikfzt
4 mart menümü yazayım

kahvaltı : 11:30 gibi 2 haşlama yumurta, peynir, roka, salatalık, kaliforniya biber 2 adet ceviz

ara: 16:30 bir kupa sütlü kahve 2 adet hurma ve 2 adet ceviz bir küçük karede fındıklı ballı bir bar yedim komşumla paylaştım

akşam saat 20:40 dünden kalan kıymalı kabak yemeğim vardı yarım kase yoğurtla yedim

dışardaydım akşam yemeğim biraz geç oldu. sabahta 6 da kalkıcağım umarım salı eksisi görürüm fakat çok ümitli değilim sindirim sistemim cumartesiden beri hiç çalışmadı mağlesef

menümü yazarken deprem oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…