Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sağol canım, Kayısı çayını alayım bir ara dışarı çıktığımda bakarım hiç içmedimde hangisinin tadı iyi acaba

Sağol canım Evet o yüzden baya iyi hissediyorum kendimi her ne kadar yürüyüşün sonlarına doğru fıtık dürtüyorsa da daha iyiyim çok şükür

4 Mart Pazartesi menüsü

Sabah yok

12.00 öğle
Yarım kase domates çorbası, 3 kaşık bulgur pilavı, 3 adet sulu misket köfte ile birkaç parça yemeğin içindeki küp havuç ve patates.

13.00 ara
Ananaslı yeşil çay

18.00 akşam
1 dilim peynir, 1 kaşık menemen, 1.5 haşlanmış yumurta, 5 yeşil zeytin, iki dilim ekmek, çay.

Su 2 litre (herkese bol su iç deyip ben az içiyorum)
Spor 6000 adım 600 puan
1 saat yüzme 300 puan
Toplam 900 puan Cordelia
M Minicikfzt Elhan

Canlarım geçmiş yapıp menü yorumlamaya girdim ama başım çok ağrıyor, o yüzden devam edemeyeceğim bu akşam. Yarın gündüz rahat rahat yazarım. Sabahki tartı için de çok heyecanlıyım, hepinizi öpüyorum. İyi geceler.

Afiyet olsun canım akşam kahvaltı yapmışsın sen de

sağol canım, Kayısı çayını alayım bir ara dışarı çıktığımda bakarım hiç içmedimde hangisinin tadı iyi acaba
İlaç niyetine de iç canım yada kayısı kurusu al. Şekersiz komposto yap
4 Mart pazartesi

18:00

2 avuç badem ( yarısı şekerli, yarısı tuzlu)

1 lt su
3 kupa kahve

Elhan M Minicikfzt
Vayyy torun bak misafir ağırla sonuç badem
Sağol canım Evet o yüzden baya iyi hissediyorum kendimi her ne kadar yürüyüşün sonlarına doğru fıtık dürtüyorsa da daha iyiyim çok şükür
Maşallah diyelim daha güzelleri olacak inşallah
Nuri Alço gibi elimde kadehim bekliyorum

Cumartesi menüm
Sabah 1 tb ekmek 1 haş yumurta 2 siyah zeytin deri peyniri nutella
Ara16.00 1 dilim baklava(oğlum babasından istemiş babası getirdi sıcaktı dayanamadım yedim valla)ve pişman oldum
Akşam19.00 pırasa 6 kaşık bulgur pilavı
Su 2 lt
Pazar menüm
Sabah 10.30 yarım poğaça 1 ısırık su böreği çay(oğlumu bilsem sınavına götürdüm dışarıda yaptım kahvaltıyı)
Akşam18.00 2 tane fırında tavuk süllüm(ıspanak ekşilemesi) salata 2 kaşık yoğurtlı mantı
Yarım bayram kömbesi(misafirlikteydik)
Su 2 lt
Elhan Cordelia M Minicikfzt

Afiyet olsun canım biraz kaçamaklı bir menü olmuş yarın dengelersin artık

Kızlar
Hayat az zor birde bu bizi yokluyor arada sırada

korkmadımda insan yinede bir ürperiyor bilemiyorum yinede 2 kare çukulata iyi gelebilirdi

sağol canım

istanbulun çanakkaleye doğru olan kısmında yaşıyorum
Geçmiş olsun canım 6 şubat deprwmini yaşamış biri olarak rabbim kimseye göstermesin neler gördük yaşadık yaşıyoruz kimsenin bzm yaşadağımız felaketi yaşamasını istemem

Misafirimi de iyi yormuş benim kız, hepimiz bi tarafta uyuyakalmışız
Tatile beraber gittiler, aynı odada kalmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…