Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Beş tane zeytin
İki dilim peynir
Şekersiz çay

Öğle
İki tane karabuğday patlağı
Bir dilim peynir

Ara
Bir tane küçük elma
Bir tane küçük muz
Bir fincan kayısılı form çayı

Akşam
Üç dilim yulaflı ekmek
Tavada iki yumurta
İki dilim peynir
İki tane zeytin
Şekersiz çay

Su 3.5 litre spor 7332 adım

Elhan Cordelia M Minicikfzt

Evet canım iyiyim teşekkür ederim
boş mideye ilaç yemekten sonra ilaç arada ilaç akşam ilaç yatmadan ilaç zavallı mide ne yapsın

Afiyet olsun canım çok güzel menü ve spor

Afiyet olsun canım sen de bugün patatese hayır diyemedin galiba benim gibi

Ana hiç dikkat etmemiştim içmeyeyim o zaman

Afiyet olsun canım, menü çok güzel. Akşam yemeğini de erken yemişsin. Spor da yapacakmışsın sıkıntı olmaz o turşu.
İnanılmaz hafif bir gün geçirmiş ve erken bitirmişsin canım, afiyet olsun.
Orada minnacık bir yazı var acaba ne ola ki Afiyet olsun canım, güzel menü, suya devam etmelisin yatana kadar.
Afiyet olsun kaptanım, denge işini halledersen spor da zaten muhteşem. O kadarcık pattisten bir şey olmaz.

Dengeledim bence canım ya baktım da bir tanesi 4 kaloriymiş çok minik 5 tane yedim kendim kızartınca çok koktu dayanamadım yedimyarım su bardağı makarna 20 kalori vardır bence ordan çıkar kalorisi. Yarın da yine dengeli yemeye çalışacağım yarın kaçamak yok

Elin için çok geçmiş olsun, umarım çabuk iyileşir. Çorap ne için bilmiyorum ama varis diye düşünüyorum. Doktora gidene kadar ihmal etmemeye çalış bence.

Afiyet olsun, sabah aşırı hafif olmuş, genel olarak beğendim. Sporun da çok güzel.
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım, özel bir detoks sanırım, umarım istediğin sonucu alırsın.

Geçmeyen öksürüğüm için dün kulak burun boğaza gittim kızlar iş yeri tamamlayıcı sağlık sigortası yaptı bu sene bize. Böyle bir hakkım varken devlete gitmeyeyim dedim ilaç verdi dün sabahtan başladım kullanmaya ama o kadar uykumu getiriyor ki ilaçlar oturduğum yerde uyuyorum resmen. Alerjik ilaçların yan etkisi de bu

Geçmiş olsun ilaçlar agır mı geldi acaba egerr antibiyotik se bazı antibiyotik ler yan etki olrajja uyku yapıyor

İnşallah çok teşekkür ederim yorumun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…