Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O kadar haklısın ki ya benim kocam dünyadaki en obur en fast food düşkünü adam olabilir. Yanımda neler neler yiyo bı bilsen her akşam mutlaka bir tatlı yer mesela bütün gün kendimi tutmak aşırı zor onunla. Kendisi de kabul ediyo ne kadar zorladığını beni bu konuda. Elimden geleni yapıyorum yaza kadar hayalimizdeki kiloya ulaşacağız onlar şişko kalcak boşver

İyi akşamlar hanımlar
Elhan Cordelia M Minicikfzt
3 Mart Pazar menüm
Kahvaltı saat 12:00 2 dilim kızarmış uno denge, 2 haşlanmış yumurta, biraz peynir, 3 adet zeytin, salatalık, domates, az maydanoz, kırmızı Kaliforniya biber son iki lokma ekmeğime bal sürdüm 1 tatlı kaşığı bal olmuştur

Ara: 2 dilim tarçınlı ananas, 3 adet ceviz

Akşam: 19:30 2 dilim kızarmış uno denge ekmek, bir tabakta yoğurtlu kıymalı kabak yemeği

Bu ara sağlık olarak kendimi iyi hissetmiyorum. Aşırı bir halsizliğim var, yürüyüşe başlıyamadım Salı günü sabah için kadın hastalıkları bölümüne randevü aldım. Daha sonra başka dalarada gitmem lazım ….

Afiyet olsun canım İki adet yulaf poğaça ile gün tamamlanmış yarınki sonucu bizimle paylaşir misin tatlım

Geçmiş olsun fridacim. İnşallah mevsimsel bir şeydir .
Afiyet olsun menüdeki dört dilim ekmek diyetisyen tavsiyesi mi

Geçmiş olsun
Ben bilmiyordum alerjik ilaçların uyku yaptığınıözel sigorta çok büyük şans gerçekten devlete randevü almak bayağı sıkıntı gidicem bakalım bir sonuç elde edebilirim ….

Afiyet olsun Saracim
Sabah kahvaltısına alınsa daha iyi olur gibi sandığım bir besin var altta

Afiyet olsun ve geçmiş olsun

Geçmiş olsun fridacim. İnşallah mevsimsel bir şeydir .
Afiyet olsun menüdeki dört dilim ekmek diyetisyen tavsiyesi mi
Sağol canım yani çok uzun zaman oldu Dr hiç gitmedim bazı çeşitli şikayetlerim de var. Kendimi ihmal ettim doğrusu şöyle bir Cekap mantığı ile çeşitli branşlara gideceğim randevü almayı becerebilirsem

Ekmeği kendi kafama göre ayarladım kiloma göre fazla kısmak istemiyorum, sonra mide bulantısı yaşıyorum normalde en son diyetisyenim günde 6 dilim ekmek veriyordu …

3 Mart
8.00 Kahve
12.00 İki ceviz , iki minik diyet hurma, üç kuru üzüm, iki çıtır kuru kayısı( offf bir ekşi ki diyette olnasam bir kilo yerim ), dört kinoali çörek otlu sunta bisküvi , dört çiğ yer fıstığı , çay
14.00 Türk kahvesi
17.00 Kömürde kızarmış bir porsiyon tavuk , çeyrek lavas, iki kaşık bulgur pilavı
İki litreye yakın su
Yarum armut var ama canım istemiyor
M Minicikfzt

Afiyet olsun kaptanım hurmanın diyeti mi var ? Nasıl bir şey ? Ne hurması diye geçiyor?

Check-up larin sadece içini rahatlatsin inşallah güzel sonuçlar alırsın.
Beyaz undan olanı tercih etmemişsin bu çok iyi.

Afiyet olsun kaptanım hurmanın diyeti mi var ? Nasıl bir şey ? Ne hurması diye geçiyor?
Pazarda çeşit çeşit hurmalardan bir tanesi buydu . Sarı renkli minnak bir hurma . Satıcı diğerlerine göre şeker oranı az dedi. Tadına baktırdı hoşuma gitti aldım kuzum. Diyet hurma diye geçiyor sanırım yine de Cuma günü adama sorarım başka bir ismi var mı diye. Fiyat da uygun geldi normalde diyet yazan ürünler pahalı olur ya bu tam tersi. 100 TL ymiş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…