Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok doğru yasaklar olmadan sürdürülebilir bir beslenme programı ile kalıcı ve sağlıklı bir diyet yapılabilir.

Ancak benim diyetisyenim bitter çikolatayı yasaklamadı benim yaptırdığım gıda intolerans testinde bir çok yiyecekle beraber kakao çekirdeğinde intolerans çıkınca en az üç ay ile altı ay arası yememem gerekiyor bağırsak sağlığım için buna dikkat etmek zorundayım :KK39:
Aaa oylemi nasil gidiyor peki alisabildinmi tuketmemeye

Canısı aksam hiç protein almamisin
Afiyet olsun ♥️

Kaptanin gördü yakalandık 😍
Afiyet olsun ♥️

Canım menengic içine süt tozu ekleniyor diye biliyorum o yüzden yumuşak içimli 🙄
Afiyet olsun 😍

Keşke tavuk biraz daha olaymış 🙁
Yağsız tost yapsaymisin keşke milföy uzun süredir almam eve. Sevmemde sanırım o yüzden biraz daha garip geldi

Afiyet olsun canım 😍
Spor yok mu🙄
Bugun yapamadim canisi

Valla kendimi dinleyecek zamanım olmadı, bi yandan iyi de oldu. Çorabı da 1 saat sonra çıkardım. Sabah elimi kestim, epey kanadı, yara bandı yapıştırdım, üstüne lastik eldiven giydim, çorabı çekemedim, çok bi fark görmedim.
Doktora gidersem söyler çoraptan vazgeçerim belki
Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın o_O

Geçmeyen öksürüğüm için dün kulak burun boğaza gittim kızlar iş yeri tamamlayıcı sağlık sigortası yaptı bu sene bize. Böyle bir hakkım varken devlete gitmeyeyim dedim ilaç verdi dün sabahtan başladım kullanmaya ama o kadar uykumu getiriyor ki ilaçlar oturduğum yerde uyuyorum resmen. Alerjik ilaçların yan etkisi de bu
Geçmiş olsun canım

Canısı aksam hiç protein almamisin
Afiyet olsun ♥️

Kaptanin gördü yakalandık 😍
Afiyet olsun ♥️

Canım menengic içine süt tozu ekleniyor diye biliyorum o yüzden yumuşak içimli 🙄
Afiyet olsun 😍

Keşke tavuk biraz daha olaymış 🙁
Yağsız tost yapsaymisin keşke milföy uzun süredir almam eve. Sevmemde sanırım o yüzden biraz daha garip geldi

Afiyet olsun canım 😍
Spor yok mu🙄
Haklısın kaptanım protein yok daha dikkatli olucam teşekkürler 💙

Afiyet olsun canım ❤️sen de bugün patatese hayır diyemedin galiba benim gibi 😅
Evet kaptancım öyle oldu, oğlum bu hafta sadece bugün kahvaltı yapabildi, çok canım istiyor deyince kıyamadım yaptım, yapınca da kendime kıyamadım yedim, ama emeklerime de kıyamadım azıcık yedim :KK70: :KK70:

Evet kaptancım öyle oldu, oğlum bu hafta sadece bugün kahvaltı yapabildi, çok canım istiyor deyince kıyamadım yaptım, yapınca da kendime kıyamadım yedim, ama emeklerime de kıyamadım azıcık yedim :KK70: :KK70:
Ben de eşime kıyamadım sonra da kendime kıyamadım dediğin gibi ama az yiyebilmek de büyük başarı benim için ben normalde koca tabak yerdim😅

Dengeledim bence canım ya baktım da bir tanesi 4 kaloriymiş çok minik 5 tane yedim kendim kızartınca çok koktu dayanamadım yedim🙈yarım su bardağı makarna 20 kalori vardır bence ordan çıkar kalorisi. Yarın da yine dengeli yemeye çalışacağım yarın kaçamak yok 😍
Aman yaa 20 kaloriden ne olacak ki, aklımızda kalacağını yiyip azıcık koştururuz yine yakarız biz onu. Ben açıkçası senin listeni kötü görmedim zaten o yüzden kaçamak gibi bakma bence ona.

Geçmeyen öksürüğüm için dün kulak burun boğaza gittim kızlar iş yeri tamamlayıcı sağlık sigortası yaptı bu sene bize. Böyle bir hakkım varken devlete gitmeyeyim dedim ilaç verdi dün sabahtan başladım kullanmaya ama o kadar uykumu getiriyor ki ilaçlar oturduğum yerde uyuyorum resmen. Alerjik ilaçların yan etkisi de bu
Çok geçmiş olsun canım, iş yerin ne güzel düşünmüş. Maalesef bazı ilaçlar fena ama iyileşmek için de kullanacaksın mecbur.

Ben de eşime kıyamadım sonra da kendime kıyamadım dediğin gibi ama az yiyebilmek de büyük başarı benim için ben normalde koca tabak yerdim😅
Ben bir de kocaman 1 bütün beyaz ekmekle yerdim canım, yani bugün bizim yediğimiz 5-6 patates dişlerimizin kovuğuna girmeden uzayda yok olmuş bile olabilir, kalorisi hiç uğramamıştır bize :KK70: :KK70:

Bu arada bu kocalar neden bize kıyıp duruyorlar yaa, yazık günah değil mi önümüzde canımızın çekeceği şeyleri yemek, çok kınıyorum kendilerini :bicak:

@Elhan @Mthn83
Ben bugün bebek mevlütüne gideceğim için kahvaltıda çeyrek avokado 1 dilim peynir zeytinyağı döküp yedim ekmek yemedim
Saat 15:00 3 kaşık pirinç pilavı ve üzerinde çok az tavuk ayran bunları yedim
Tabiki çok acıktım eve gelince de 17;30 2 adet milföy vardı onu yedim bugün başka bir şey yemiycem
2 litre su içtim 🌸
Arkadaşlar da söylemiş zaten canım milföyü. Yarın telafi edersin bugünü.
Menum
Kahvalti11.30
2 dilim tb ekmek
Kasar peyniri
Domates soslu sucuk
1 haslanmis yumurta

Ara 13.00
Piko

ARa 17 00
3 grissini

Aksam 18.30
Patates kofte firinda
Salata
Ayran

Su 2 lt
Kiraz sapi cay yesil cay

@Elhan @Mthn83 @Cordelia
Afiyet olsun canım güzel menü.
3 Mart 2024 Pazar menü

11.30
Sade Türk kahvesi

12.30
Ek olarak 2 kupa şekersiz çay
Züberden 1 çay kaşığı kadar
Eki Görüntüle 3396122
Eki Görüntüle 3396121

16.00
Sade filtre kahve

19.00
Bir kase tavuk suyu çorba
5 yk sulu dana et sote

20.15
Yeşilçay

Su:2.5 lt

M Minicikfzt @Elhan
Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş.
Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Beş tane zeytin
İki dilim peynir
Şekersiz çay

Öğle
İki tane karabuğday patlağı
Bir dilim peynir

Ara
Bir tane küçük elma
Bir tane küçük muz
Bir fincan kayısılı form çayı

Akşam
Üç dilim yulaflı ekmek
Tavada iki yumurta
İki dilim peynir
İki tane zeytin
Şekersiz çay

Su 3.5 litre spor 7332 adım

@Elhan @Cordelia M Minicikfzt

Eki Görüntüle 3396128
Afiyet olsun canım, güzel menü, su muhteşem.

Ben bir de kocaman 1 bütün beyaz ekmekle yerdim canım, yani bugün bizim yediğimiz 5-6 patates dişlerimizin kovuğuna girmeden uzayda yok olmuş bile olabilir, kalorisi hiç uğramamıştır bize :KK70: :KK70:

Bu arada bu kocalar neden bize kıyıp duruyorlar yaa, yazık günah değil mi önümüzde canımızın çekeceği şeyleri yemek, çok kınıyorum kendilerini :bicak:
Bugün benimkide kek yapalım dedi bende hayirrrrr ya ben artık çok daha dikkatli olucam yapmayalım dedim ama yine kıyamadım kalktım yaptım tadına baktım ama yemeyecegim tabikiii onlar karşımızda yesinler 🤨 yapacak bir şey yok

Geçmiş olsun ilaçlar agır mı geldi acaba egerr antibiyotik se bazı antibiyotik ler yan etki olrajja uyku yapıyor
Yok antibiyotik kullanamıyorum alerjim var antibiyotiğe canım. Bunlar da alerjiye iyi gelen ilaçlar sanırım. Teşekkür ederim ❤️
Geçmiş olsun canım
Teşekkürler canım ❤️
Çok geçmiş olsun canım, iş yerin ne güzel düşünmüş. Maalesef bazı ilaçlar fena ama iyileşmek için de kullanacaksın mecbur.
Teşekkür ederim canım maalesef öyle ❤️
Arkadaşlar da söylemiş zaten canım milföyü. Yarın telafi edersin bugünü.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş.

Afiyet olsun canım, güzel menü, su muhteşem.
Teşekkür ederim canım ❤️

Bugün benimkide kek yapalım dedi bende hayirrrrr ya ben artık çok daha dikkatli olucam yapmayalım dedim ama yine kıyamadım kalktım yaptım tadına baktım ama yemeyecegim tabikiii onlar karşımızda yesinler 🤨 yapacak bir şey yok
Bende aksam cayin yanina visneli cikolatali kek yaptim ama ben yemiyorum yememeyi kontrollu gitmeyi ogrenmemiz lazim 💓

X