Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa oylemi nasil gidiyor peki alisabildinmi tuketmemeye

Bugun yapamadim canisi

Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

Geçmiş olsun canım

Haklısın kaptanım protein yok daha dikkatli olucam teşekkürler

Afiyet olsun canım sen de bugün patatese hayır diyemedin galiba benim gibi
Evet kaptancım öyle oldu, oğlum bu hafta sadece bugün kahvaltı yapabildi, çok canım istiyor deyince kıyamadım yaptım, yapınca da kendime kıyamadım yedim, ama emeklerime de kıyamadım azıcık yedim

Evet kaptancım öyle oldu, oğlum bu hafta sadece bugün kahvaltı yapabildi, çok canım istiyor deyince kıyamadım yaptım, yapınca da kendime kıyamadım yedim, ama emeklerime de kıyamadım azıcık yedim
Ben de eşime kıyamadım sonra da kendime kıyamadım dediğin gibi ama az yiyebilmek de büyük başarı benim için ben normalde koca tabak yerdim

Aman yaa 20 kaloriden ne olacak ki, aklımızda kalacağını yiyip azıcık koştururuz yine yakarız biz onu. Ben açıkçası senin listeni kötü görmedim zaten o yüzden kaçamak gibi bakma bence ona.

Çok geçmiş olsun canım, iş yerin ne güzel düşünmüş. Maalesef bazı ilaçlar fena ama iyileşmek için de kullanacaksın mecbur.

Ben de eşime kıyamadım sonra da kendime kıyamadım dediğin gibi ama az yiyebilmek de büyük başarı benim için ben normalde koca tabak yerdim
Ben bir de kocaman 1 bütün beyaz ekmekle yerdim canım, yani bugün bizim yediğimiz 5-6 patates dişlerimizin kovuğuna girmeden uzayda yok olmuş bile olabilir, kalorisi hiç uğramamıştır bize

Bu arada bu kocalar neden bize kıyıp duruyorlar yaa, yazık günah değil mi önümüzde canımızın çekeceği şeyleri yemek, çok kınıyorum kendilerini

Arkadaşlar da söylemiş zaten canım milföyü. Yarın telafi edersin bugünü.
Menum
Kahvalti11.30
2 dilim tb ekmek
Kasar peyniri
Domates soslu sucuk
1 haslanmis yumurta

Ara 13.00
Piko

ARa 17 00
3 grissini

Aksam 18.30
Patates kofte firinda
Salata
Ayran

Su 2 lt
Kiraz sapi cay yesil cay

@Elhan @Mthn83 @Cordelia
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş.
Afiyet olsun canım, güzel menü, su muhteşem.

Bugün benimkide kek yapalım dedi bende hayirrrrr ya ben artık çok daha dikkatli olucam yapmayalım dedim ama yine kıyamadım kalktım yaptım tadına baktım ama yemeyecegim tabikiii onlar karşımızda yesinler yapacak bir şey yok

Geçmiş olsun ilaçlar agır mı geldi acaba egerr antibiyotik se bazı antibiyotik ler yan etki olrajja uyku yapıyor
Yok antibiyotik kullanamıyorum alerjim var antibiyotiğe canım. Bunlar da alerjiye iyi gelen ilaçlar sanırım. Teşekkür ederim
Geçmiş olsun canım
Teşekkürler canım
Çok geçmiş olsun canım, iş yerin ne güzel düşünmüş. Maalesef bazı ilaçlar fena ama iyileşmek için de kullanacaksın mecbur.
Teşekkür ederim canım maalesef öyle
Arkadaşlar da söylemiş zaten canım milföyü. Yarın telafi edersin bugünü.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş.

Afiyet olsun canım, güzel menü, su muhteşem.
Teşekkür ederim canım

Bende aksam cayin yanina visneli cikolatali kek yaptim ama ben yemiyorum yememeyi kontrollu gitmeyi ogrenmemiz lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…