Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Ben bugün bebek mevlütüne gideceğim için kahvaltıda çeyrek avokado 1 dilim peynir zeytinyağı döküp yedim ekmek yemedim
Saat 15:00 3 kaşık pirinç pilavı ve üzerinde çok az tavuk ayran bunları yedim
Tabiki çok acıktım eve gelince de 17;30 2 adet milföy vardı onu yedim bugün başka bir şey yemiycem
2 litre su içtim 🌸

İyi Akşamlar Elhan Elhan

03.02.2024 Pazar Menüm 🌿 Mthn83 Mthn83

Sabah 05:30
3dl.peynir
1 küçük muz
8 fındık
4 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay 🍃

Ara 13:30
1 kase ayran çorbası (kara buğdaylı)
(1 kase ayran içine biraz haşlanmış buğday)

Akşam 18:00
1 tabak yeşil salata 🥗🍋
Yağsız ton balığı

22:00 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃

8 bardak su içildi
10 tamamlarım

5000 adım atıldı Cordelia Cordelia
Canım sen benim takımımdasın diye biliyorum yanlış etiket yapmışsın ❤️ afiyet olsun ama sen bir kırmızısın bence

Ben bugün bebek mevlütüne gideceğim için kahvaltıda çeyrek avokado 1 dilim peynir zeytinyağı döküp yedim ekmek yemedim
Tabiki çok acıktım eve gelince de 17;30 2 adet milföy vardı onu yedim bugün başka bir şey yemiycem
2 litre su içtim 🌸
Milföy aşırı yağlı birde kalorisi çok yüksek bence hiç tercih etme ekmek ye daha iyi 😞

Valla kendimi dinleyecek zamanım olmadı, bi yandan iyi de oldu. Çorabı da 1 saat sonra çıkardım. Sabah elimi kestim, epey kanadı, yara bandı yapıştırdım, üstüne lastik eldiven giydim, çorabı çekemedim, çok bi fark görmedim.
Doktora gidersem söyler çoraptan vazgeçerim belki
Bu iyiye işaret demi hadi insalahh
Afiyet olsun tatlım. :KK60:
Çatallı kek :sus:
Ahhh bu benim klavye hatalarım catallık k yi yutmuş neyseki öncekinden iyi 🤪

Milföy aşırı yağlı birde kalorisi çok yüksek bence hiç tercih etme ekmek ye daha iyi 😞
Doğrusu. Kahvaltı etmedim birde orda yemedim o kadar açtım ki hazırlamadım birşey dünden vardı ayak üstü yedim 🙈 yarın zaten kendime şöyle güzel bir sebze alışverişi yapıcam gerçekten midem alıştı sanırım böyle şeyler yememeye ölüyorum şuan mide ağrısından 🥹

Doğrusu. Kahvaltı etmedim birde orda yemedim o kadar açtım ki hazırlamadım birşey dünden vardı ayak üstü yedim 🙈 yarın zaten kendime şöyle güzel bir sebze alışverişi yapıcam gerçekten midem alıştı sanırım böyle şeyler yememeye ölüyorum şuan mide ağrısından 🥹
Evet poğaça simit benimde midemi aşırı yalıyor 😞😞 bol bol sebze meyve en iyisi ve yoğurt. Eve gelince ben birşey olmayınca hemen ilk yaptığım şey suya at yumurtayi 2 tane ye mis gibi uğraş 0

Eklentiler

• 1000043486.jpg
    1000043486.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 19
Hayir değil bence diyetisyenim oglen yemeklerinde yarım gevrek yaziyordu bana
Öyleyse ben bundan sonra arada bir yerim ya, çok mutlu oldum. Aşırı seviyorum çünkü.
Selam hanımlar nasılsınız 🤗

Bugün güya yeşilçay süt detox yapacaktım ama çok ilaç içtiğim için sanırım mide bulantısı yaptı. 1 öğle 1 şimdi birer yulaf poğaça yedim Allah tan içinde yağ vs yok baya da tok tuttu 1 tanesi.
Ben de menapoza girmiş biri olarak yine regl oluyorum yaf 🤷‍♀️ daha yeni bitmişti halbuki anlaşıldı benim niye sadece 900 gr verdiğim.
Geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl oldun, bulantın geçti mi?
Diyetisyenim cikolata vermisti ya bunu gorunce paylasayim dedim
Cordelia Cordelia sara_28 sara_28 gecen konusmustuk ya bu konuyu sizde gorun istedim
Ben de bunu savunuyorum, çünkü yasaklar yüzünden kolayca yoldan çıkıyoruz. Bir yerden sonra büyük bıkkınlık yaşıyoruz. Hayatımızdan tamamen çıkarmadan ölçüsünü bilerek yememiz lazım.

Canım sen benim takımımdasın diye biliyorum yanlış etiket yapmışsın ❤️ afiyet olsun ama sen bir kırmızısın bence
Lütfen kusuruma bakma işe hazırlanıyordum o arada atıyım dedim yanlış etiketleme olmuş.Tabikide kırmızıyım hemde azimli bir kırmızı,❤️🥰

3 Mart Pazar menüsü
Sabah 10:00
2 domates 1 biber kavurması, 2 haşlanmış yumurta, 6-7 parmak patates, 1 dilim peynir, 3 yeşil zeytin, 2 dilim ekmek, çay.

14.00 ara
Yarım bardak mandalina ve greyfurt suyu, kendim sıktım.

16.00 akşam
Fırında 1 tavuk, çeyrek kuru soğan, yarım domates, yarım kornişon. Tüm bunları çiğköfte lavaşına sarıp dürüm olarak yedim, yanında 1 bardak şalgam suyu.

16.15 atıştırmalık
15 adet çiğ badem

20.00 Kayısılı form çayı

Su 2 litre

1 saat yüzme 300 puan

M Minicikfzt Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Iiyiaksamlar
3 mart menüsü
Sabah 11 de
2 çeri domates
yarim salatalık
Yarım havuc
Yesillik
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
2 ceviz,6 fıstık, 2 catal lı kek
Akşam 5 de
1 kase mercimek çorbası
3 kaşık makarna
Su 3 ü bulur
Spor.20 dkk evde cardio
7.000 adım pazara yürüdüm 700 puan
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Canısı aksam hiç protein almamisin
Afiyet olsun ♥️
İyi Akşamlar Elhan Elhan

03.02.2024 Pazar Menüm 🌿 Mthn83 Mthn83

Sabah 05:30
3dl.peynir
1 küçük muz
8 fındık
4 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay 🍃

Ara 13:30
1 kase ayran çorbası (kara buğdaylı)
(1 kase ayran içine biraz haşlanmış buğday)

Akşam 18:00
1 tabak yeşil salata 🥗🍋
Yağsız ton balığı

22:00 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃

8 bardak su içildi
10 tamamlarım

5000 adım atıldı Cordelia Cordelia
Kaptanin gördü yakalandık 😍
Afiyet olsun ♥️
İyi akşamlaaaarrrr
03.03.2024

11:00 1 bardak (200 ml) yağsız sütle yeşilçay

12:30 1 adet yulaf poğaça (un yağ yok sadece 1 bardak yulaf,2 yumurta ve biraz süzme peyniri bızzlattım tuz pulbiber ve kekik ekledim)

15:30 1 bardak sütlü yeşilçay

16:30 gibi saati unuttum 1 yulaf poğaça daha

Veee bittiiiii

Şimdi filtre kahve içiyorum. Belki 21:00 gibi bir fincan menengiç içerim.

2 lt su
45 dk orta tempo yürüyüş ( 6638 adım)
Canım menengic içine süt tozu ekleniyor diye biliyorum o yüzden yumuşak içimli 🙄
Afiyet olsun 😍
2 litre su içtim 🌸
Keşke tavuk biraz daha olaymış 🙁
Yağsız tost yapsaymisin keşke milföy uzun süredir almam eve. Sevmemde sanırım o yüzden biraz daha garip geldi
Menum
Kahvalti11.30
2 dilim tb ekmek
Kasar peyniri
Domates soslu sucuk
1 haslanmis yumurta

Ara 13.00
Piko

ARa 17 00
3 grissini

Aksam 18.30
Patates kofte firinda
Salata
Ayran

Su 2 lt
Kiraz sapi cay yesil cay

Afiyet olsun canım 😍
Spor yok mu🙄

Diyetisyenim cikolata vermisti ya bunu gorunce paylasayim dedim
Cordelia Cordelia sara_28 sara_28 gecen konusmustuk ya bu konuyu sizde gorun istedim
Çok doğru yasaklar olmadan sürdürülebilir bir beslenme programı ile kalıcı ve sağlıklı bir diyet yapılabilir.

Ancak benim diyetisyenim bitter çikolatayı yasaklamadı benim yaptırdığım gıda intolerans testinde bir çok yiyecekle beraber kakao çekirdeğinde intolerans çıkınca en az üç ay ile altı ay arası yememem gerekiyor bağırsak sağlığım için buna dikkat etmek zorundayım :KK39:

3 Mart Pazar menüsü
Sabah 10:00
2 domates 1 biber kavurması, 2 haşlanmış yumurta, 6-7 parmak patates, 1 dilim peynir, 3 yeşil zeytin, 2 dilim ekmek, çay.

14.00 ara
Yarım bardak mandalina ve greyfurt suyu, kendim sıktım.

16.00 akşam
Fırında 1 tavuk, çeyrek kuru soğan, yarım domates, yarım kornişon. Tüm bunları çiğköfte lavaşına sarıp dürüm olarak yedim, yanında 1 bardak şalgam suyu.

16.15 atıştırmalık
15 adet çiğ badem

20.00 Kayısılı form çayı

Su 2 litre

1 saat yüzme 300 puan

M Minicikfzt Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyetler olsun canım

X