Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Helikobakter olana kadar arada oluyordu ama mide rahatsizlandiktan sonra sindirimden tam alamamaya basladi sanirim... Sindirim problemi olanlarda oluyormus.. benim şu an düşük degil 65-70(sınır 55 falan)düşmesin diye regl basladiktan itibaren 10 gün boyunca kullaniyorum doktorum oyle dedi..

Oysa benim kullandığım iştah açıp kabız yapmıştı, geçmiş olsun canım
Hayati zindan eden bir ilac... Demir ilaclari beni hiç kabız yapmadi simdiye kadar aksine duzenledi... Bugun almadim carsamba dr a gidicem diyim degistirsin.. zaten Perşembe gününe kadar almam gerekiyordu. Ben pekmezle falan gotureyim bu işi inşallah

Ben de haftasonu dikkat edemeyenlerdenim canım. Kaldığımız yerden devam. Neler yiyeceksin bugün?

Tmm kaptancım

hemen yazıyorum kuzumm
o poncigi yerim

Demir ilacı beni mahvetmisti karnım öyle bir şişmişti ki

Ben de haftasonu dikkat edemeyenlerdenim canım. Kaldığımız yerden devam. Neler yiyeceksin

Ben de haftasonu dikkat edemeyenlerdenim canım. Kaldığımız yerden devam. Neler yiyeceksin bugün?
canım ben bugün 600 kaloriyi geçmicek şekilde beslenicem . tatlı istiyor canım daha ziyade bu aralar çünkü
bir bardak yarım yağlı süt 94 kalori
2 yemek kaşığı yulaf 70 kalori
2 küçük muz 176 kalori
1 avuç ceviz 164 kalori
1 avuç (30 gr )kuru üzüm 102 kalori
2 fincan da türk kahvesi 14 kalori
2 litre su ve çay
620 kalori yaptı bu arada ama gün boyu tok ve enerjik oluyorum bunlarla

Bunları tüm gün mü yiyeceksin anlamadım canım??? Kahvaltı mı?

24 şubat Cumartesi Menusu
10.30 4 yk kiymalı yumurta,3 siyah zeytin,2 dilim peynir ,3 dilim ekmek
14.00 1 kupa sutlu kahve, 2 dilim kare bitter
18.00 3 yk bulgur pilavı, 5 yk etli bezelye yemegi, 1 kase salata 1 bardak ayran

Su 2 lt
spor 3565 adım
356 puan

25 şubat Pazar Menusu
9.30 1 kase avokadolu yumurta salatasi,2 dilim peynir,4 siyah zeytin, 3 dilim ekmek
13.00 1 kuoa kakaolu süt
16.00 1 porsiyon somon, 1 kase salata, 1 bardak meyve suyu, 2 dilim ekmek
20.00 yarım avuc fındık kaju badem

su 2 lt
spor
adım 2106 (210 puan )
dip bucak ev temizligi (dk 5 puan) (2 saat 120 dk) 600 puan
toplam 810 puan

Elhan
Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…