Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun fezam

Sağol tatlım benim

Spor kaptanim mi desem yoksa sen mi gercek kimligini aciklamak istersin maviş takım kaptanım
Sabah sabah 40 dk eliptik 10 dk tabata yaptim hareketsizlik bana yaramiyormus
Cordelia
Süpersin. Valla bana da yaramıyor. Uykusuzlukta yaramıyor. Dün 00.22 de uyumuşum mutluyum.
Bugün ne yapsam yarın tartı günü. Eksi çıkmam lazım. Kaptanlık zor iş bi yardım edin kaptanıniza

Son düzenleme:
Süpersin. Valla bana da yaramıyor. Uykusuzlukta yaramıyor. Dün 00.22 de uyumuşum mutluyum.
Bugün ne yapsam yarın tartı günü. Eksi çıkmam lazım. Kaptanlık zor iş bi yardım edin kaptanıniza
Sen spor yapma bugün onerisinde bulunuyorsun hep tarti oncesi olunca ben de sana bu oneriyi satayim beslenme işi zaten sende... Yine erken uyuyabilirsin insallah

Ferro Sanol demir eksikliği olan kişilerin kullandığı, içerisinde hem demir hemde b1, b2, b6 gibi vücudunuzun eksik olan vitaminleri de barındıran multi vitamindir. Demir ilacı olarak bilinen bu ilacın şurup formu çocuklar tarafından da kullanılabilmektedir. Doktorların çok reçete ettiği bu ilaç sadece demir açısından değil b vitamini açısından da zengindir.

Hep bu ferro yu kullandim Elhanim dr biraz değişiklik yapalim dedi irozinc yazdi bitirdi beni bak bu yorum tam beni anlatiyor kullananlar yorumlamis
İcmicem bugun iyi başladım şükür günüm mahvolmasin
Keciboynuzu pekmezi ictim demin limon sıkıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…