Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia Elhan Elhan bu hafta listelere girmeyeceğim demiştim ama takıma almışsınız sanırım. Şehir dışındayım. Dün de çok rahatsızlandım gece sürekli kustum(afedersiniz) tansiyonum çok düşmüş bayılmışım gece banyoda. Kafamı çarpmışım yüzüm darmadağın olmuş dudağım patlamış bi uyandım yerdeyim. Banyo da kilitliydi kapıyı yumrukluyolardı. Kendime geldiğimde üstüm başım kan içindeydi. Kabus gibi bir gece yaşadım. Geceden beri yatıyorum kafamı kaldıramıyorum bişey yiyemiyorum tüm yiyecekler midemi bulandırıyor.. velhasıl önce sağlık olsun. İyileşmeye çalışıyorum. İnşallah kendimi iyi hissettikçe paylaşım yaparım 🤍
Çok geçmiş olsun,Allah korumuş canım.Allah şifa versin inşallah 🙏

Sagol canim🙏🏻 sezeryan dogumdan sonra 18 senedir ben bu kansizlik olayini yenemedim bir turlu🥺Pastaneci komşum dut pekmezi getirmisti Erzurumdan cok iyi gelmişti ailesi kaynatiyormus yine rica ettim varmis evinde bugun getirecek🌸 ona limon sıkıp iciyordum hem eneeji veriyor hemde depolarim dolmustu👌🏻🌸
Peki doktor lar ne diyor canım sonuçta vücut kanı yok mu ediyor ki şifa olsun insalah pekmezin canım annem kansizlik tan 1 hafta yattı hastanede 4 unite kan verildi eve cikinca tek içimlik şurup vermişti doktor tek dikişte akşamları içiyordu bir kutuda 20 günlük oluyor zararı da olmamıştı

Günaydın 🌸😘

25 Şubat menum
Sabah 11:00
1 yumurta
2 pirinc parlagi
1 dilim peynir

15:30
Sütlü kahve

18:30
2 pirinc patlagi ustunde surulebilir lor

Cordelia Cordelia Elhan Elhan

İstahim yoktu yemis olmak icin yedim
Demir hapi beni mahvediyor doktordan degistirmesini isteyecegim bütün gün hasta dolasiyorum
Oysa benim kullandığım iştah açıp kabız yapmıştı, geçmiş olsun canım🤲🏼

Günaydın 😍

Teşekkür ederim hepinize
Sıkıntı olmadı inşallah 🤲

Patlıcan ve tavuğu düşünemedim 🙄
Yakışmıştı bence, tavuk çabuk pişiyor diye tercih ettim, kızıma gitmiştim, orda pişirdim, torun bakmaya gittim, bebişi uyutup yemek işini hallettim 🥰

Benim liste kabarik olunca pirinç patlagi dikkat cekmiyordu ondan🤭

bu arasa metro markette 31 tl imis riceup ben yanlis hatirliyormusum 40-45 demistim

Tek seferlik ilac mi? İlk defa duyuyorum... İgne ile almistim en diplerdeyken sonra hep hap... Gecen sene ki pekmez bana hapi biraktirmisti insallah yine sifa olacak bugun gelecek bakalim🌸🙏🏻 ilk basta güvenmemistim cunku bildigimiz pekmezler gibi akisian degil boyle sanki agda gibi ama sifa oldu
Şifa olsun
Nergis olmasın da🤣🤣
Amannn deme kizzzz mimliyim zaten ben sıramı başkasına seve seve veriyorum 🥰
Günaydın herkese hayırlı sabahlar
Uykusuz bir geceden sonra tartıda az da olsa eksi görmenin mutluluğu var
Superrr

Hayırlı sabahlar 🥰🥰🥰
Öyle alışmışım ki, gece yattım, defalarca çağırdım, gelmedi hatun 😔, gece uyanıp uyanıp ayakucuna baktım, gene yok, sabah baktım, yatıyor, uyandığımı farkedince gelmiş cilve yapıyor, nasılsa hep mama veren köle yine verecek😅

Bugün programım
Sabah yumurta ve peynir
Arada havuç
Öğlen yoğurtlu kabak ara elma
Akşam ya kabak ya çorba 🙄
Ben de bugünü karbonsuz geçirecem.
Sabah 2 yum. Zeytin peynir akşama bi tabak sebze yemeği ya da et ,salata ve yoğurt düşünüyorum. Arada kahve çay 💪💪💪

X