Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bunları tüm gün mü yiyeceksin anlamadım canım??? Kahvaltı
13.00 da yicem canım
türk kahvesinin birini 16.00 da içicem
diğer türk kahvesini 19.00 da cevizle birlikte hafta sonu telafisi için bugün bu şekilde beslenicem yarın 10.00 kahvaltı ve 18.00 yemek şeklinde devam edicem bakalım

🌱🌿🌷✨🍀 24 şubat Cumartesi Menusu🍀✨🌷🌿🌱
10.30 4 yk kiymalı yumurta,3 siyah zeytin,2 dilim peynir ,3 dilim ekmek
14.00 1 kupa sutlu kahve, 2 dilim kare bitter
18.00 3 yk bulgur pilavı, 5 yk etli bezelye yemegi, 1 kase salata 1 bardak ayran

💦Su 2 lt
💪spor 3565 adım
356 puan

🌿🌷💐✨💫✨25 şubat Pazar Menusu✨💫💐🌷🌿
9.30 1 kase avokadolu yumurta salatasi,2 dilim peynir,4 siyah zeytin, 3 dilim ekmek
13.00 1 kuoa kakaolu süt
16.00 1 porsiyon somon, 1 kase salata, 1 bardak meyve suyu, 2 dilim ekmek
20.00 yarım avuc fındık kaju badem

💦su 2 lt
💪spor
🌱adım 2106 (210 puan )
🌱dip bucak ev temizligi (dk 5 puan) (2 saat 120 dk) 600 puan
toplam 810 puan

@Elhan 😘
Cordelia Cordelia 💙💙💙💙💙💙Eki Görüntüle 3393082 Eki Görüntüle 3393083

etiket olmamıs Cordelia Cordelia

Kızlar selammm nasılsınız?

Ben bugün mutluyum 😁 diyetisyenden geldim 109.1 çıktı kadın çok sevindi 😁 ödemim de azalmış yağ da gitmiş.
Bu da yeni listem

Eklentiler

• IMG_0499.jpeg
    IMG_0499.jpeg
    160,9 KB · Görüntüleme: 48
canım ben bugün 600 kaloriyi geçmicek şekilde beslenicem . tatlı istiyor canım daha ziyade bu aralar çünkü
bir bardak yarım yağlı süt 94 kalori
2 yemek kaşığı yulaf 70 kalori
2 küçük muz 176 kalori
1 avuç ceviz 164 kalori
1 avuç (30 gr )kuru üzüm 102 kalori
2 fincan da türk kahvesi 14 kalori
2 litre su ve çay
620 kalori yaptı bu arada :KK48: ama gün boyu tok ve enerjik oluyorum bunlarla:KK71:
Ben senin paylasimlarini leslienin ses tonuyla okuyorum🙈🤭

Kızlar selammm nasılsınız?

Ben bugün mutluyum 😁 diyetisyenden geldim 109.1 çıktı kadın çok sevindi 😁 ödemim de azalmış yağ da gitmiş.
Bu da yeni listem
Çok sevindim canım,listen de çok güzel belki de direnç kilosuydu onu kırdın.Bundan sonrası çok daha güzel olacak emin ol💗🌸💗🫶

Günaydın kırmızı kızlarım yarın ara tartı günümüz lütfen bugünü hafif geçirelim ödem yapıcı şeyler yemeyelim dikkat edelim. Ve herkes 1 bardak yeşil çay tuketsin bugün yarın çok iyi sonuçlar alacağıma eminim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
Ben regl olmam gerekirken kaç gündür olmuyorum aşırı şiş hissediyorum kendimi kaptanım inşallah eksi çıkarım ama hiç umudum yok hormonlarım da sürekli yemek ye tatlı ye diyo kendimi çok zor tutuyorum 🥺

Ben regl olmam gerekirken kaç gündür olmuyorum aşırı şiş hissediyorum kendimi kaptanım inşallah eksi çıkarım ama hiç umudum yok hormonlarım da sürekli yemek ye tatlı ye diyo kendimi çok zor tutuyorum 🥺
Benim reglim 2 hafta geçmişti tartıda 1 kilo fazla çıkmıştım benden daha iyi kimse anlayamaz bunu o kadar sismistim ki patlayacaktınm 😂😂❤️ o yüzden canın sağ olsun sen yemene dikkat et çünkü bu hafta - çıksan bile diğer hafta iki katı gidiyor
Tatlı yok tatlı yokkkk 😞

Benim reglim 2 hafta geçmişti tartıda 1 kilo fazla çıkmıştım ben daha iyi kimse anlayamaz bunu o kadar sismistim ki paylasacaktim 😂😂❤️ o yüzden canın sağ olsun sen Yemene dikkat et çünkü bu hafta - çıksan bile diğer hafta iki katı gidiyor
Tatlı yok tatlı yokkkk 😞
İnşallah gider gerçekten tutuyorum kendimi ama çok zorlanıyorum 🥺hiç enerjim de yok ağrım var spor yapmak da zor geliyo ama yapmaya çalışacağım yine kaptanım

İnşallah gider gerçekten tutuyorum kendimi ama çok zorlanıyorum 🥺hiç enerjim de yok ağrım var spor yapmak da zor geliyo ama yapmaya çalışacağım yine kaptanım
Zaten şuan ağır seyleer yapma evde yurusen bile o sana o kadar iyi gelecekki ,❤️ yürümek hem ağrıyı azaltıyor. Bu zamanlarda tatlı insanın canı çekiyor biliyorum ama yiceksen de en azından muz hurma kayısı portakal bunları ye aşırı tatlı kesiyor zaten insanı 😂 2 kare çikolata bir portakal kalorisinde evet ama meyve daha sağlıklı hem lif var vitamin tok tutar oooi neler neler ❤️❤️❤️
Yaparsin inanıyorum istediğin elbiseleri giydiğini düşün ne güzel olurduuuu

X