Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy bi zamanlar altın başak form ile sözde şekersiz fıstık ezmesi bir yedim.bir yedim üstüne kilo almıştım ayyy aklıma geldi bi anda bende patlagi çok severim ama az ile yetinemiyorum
Fistik diyoruz fistik 1 avuc fistigi ezsen 1 tk olmaz herhalde işte konu dur diyebilmek şükür o iradeyi olusturabildim
Geçen haftaki misafirlerimin doktor kontrolü var. Bugün bizdeler. Arazi olabilirim .
Saglikla yeni bulusmalara demiştim saglikli haberler alsinlar insallah kolay gelsin Elhanim
cips gibi dip sos yapıyorum yoğurtlu öyle yiyorum. Bir iki kere kahvaltıda denedim ekmek yerine ayy çok acıktım hiç doymamıştım.
Hmm herkesin mide kazinti sebebi başka işte ben rice up aliyorum belki marka farkediyordur. Eti form falan i ih onlar aciktiriyor.

Yapamayacağın birşey değil tatlım hemde kralını yaparsın sen bu işin Arada motivasyon kaybolur zannederiz ama o gitmez bırakmaz bizi o yüzden sende motivasyonunu bırakma hemen sağlıklı yaşam mantığına gir kuzum Sen değerlisin
Günaydın kaptanım

Sen merak etme, dün akşamı unutalım. ekstra bir şişkinliğim olmasa cumartesi eksime eksi katarak bildirim yapacağım
Bana güvenini şey etme diye dedim
Günaydın şeker kız bu akşam dün akşamı unutturacak menü atarsan unuturum Anlaştık mı
Tahin var canım yiyeyim hemen bende atı balı yedim şimdi

Omad ne canım

Teşekkür ederim kaptanım

Düne göre iyiyim ama hafiften ağrıyor yine

Teşekkür ederim canım

Amin canım
Bugün inşallah daha iyi olursun tatlım

Afiyet şifa olsun İnşallah şekerinde iyi seyreder.

Olur mu hiç kaptanım çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun Sizede Kolay gelsin su gibi bitirin işleri inşallah

Süper canım, çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…