Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 Şubat Çarşamba
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 d tam buğday ile yumurtalı ekmek
Az tereyağ ile pişirdim
Marul

Öğle 12.00
3 kaşık yoğurtlu kereviz
2 kaşık makarna
Yarım tavuk göğsü fırında

Akşam 18.00
1 kase yeşil mercimek
1 kase kapuska
4 fırın kanat
1 kaşık yoğurtlu kereviz
2 kaşık fermente lahana

Ara 20.00
sekuark

5250 adım

2 lt su

Arkadaşlar tam bir hafta oldu doktora başlıyalı.İki haftada bir kontrole gidicem.Sen yinede haftada bir kere aç karnına tartıl ve bana at dedi.Tartıldım ve sonuç:113 kilo çıktım.Şükür 3 kilo gitmiş.Ve bugün Regl dönemim başladı şişlikte var ben hissediyorum.Bugün Andulasyona giricem.Düzenli giriyorumki onunda biraz faydası olsun inşallah ❤️

Arkadaşlar tam bir hafta oldu doktora başlıyalı.İki haftada bir kontrole gidicem.Sen yinede haftada bir kere aç karnına tartıl ve bana at dedi.Tartıldım ve sonuç:113 kilo çıktım.Şükür 3 kilo gitmiş.Ve bugün Regl dönemim başladı şişlikte var ben hissediyorum.Bugün Andulasyona giricem.Düzenli giriyorumki onunda biraz faydası olsun inşallah ❤️
Maşallah canım bir haftada 3 kilo çok iyi😍böyle böyle gidecek kilolar inşallah ki regl şişkinliği de olduğu için haftaya da bir 3 kilo gider kesin senden😍

Tebrik ederim canım çok sevindim 😍

Bugün rüyamda bi sürü tatlı yedim biskoflu bi tiramisu tarzı tatlı vardı ekler vardı kek kurabiye falan vardı. Rüyamda öyle bir midem bulandı ki uyandım hala midem bulanıyor sanırım uzun süre tatlı yiyemicem :KK43:
Rüyalar uyarıcı kendini kolla Uranüs'üm 🥰😀
Oley oley oleyyyy😍🧿😍🧿😍🧿⚡👑
Günaydın güzeller 4 saat uyuyabildim ama garip bir şekilde dinç hissediyorum 😃
Boyle oldugunda ben yiyip ictigimi sorguluyorum mutlaka demek ki bana şu iyi geldi gibi.... Oh şifa olsun bu 4 saat🥰🫶🏻

Kizlar ben bugun 6 da bunlari yedim oruc olmak istedim Ramazan a hazirlik🌸
9:30 da sekerimi ölçtüm 97 çıktı bir de iftara yarim saat kala falan olcucem bakalim eskisi gibi bir düşüş olacak mi olmazsa bir bayram havasi olur bende😻

1000055922.jpg

9:30 da sekerimi ölçtüm 97 çıktı bir de iftara yarim saat kala falan olcucem bakalim eskisi gibi bir düşüş olacak mi olmazsa bir bayram havasi olur bende😻

Eki Görüntüle 3391208
Afiyet olsun 😋 tahıl patlaklarını çok severim ama bir türlü onu ekmek niyetine yiyemiyorum o sınıfa sokamadım kafamda

Bende çok uyuyorum bu hafta gözlerimi açamıyorum 😔
Havadan mı acaba dikkat et kendine
Kolaylikla hallolsun insallah🥰😘
Aminnnnnn canım sagolasin
Ustalar güzel bir iş cikarir da rahat edersin kuzum böyle düşünüp mutlu hissedelim napalim hissemize bu düşüyor. :KK51:
Dışarı işlerini eksik yanlış yap:sus: biraz yükün azalır kankişini dinle :KK69:
Çok haklısın kankişim yükleri hep ben omuzlamamayi öğrenmem gerekir 🥰
Bugün rüyamda bi sürü tatlı yedim biskoflu bi tiramisu tarzı tatlı vardı ekler vardı kek kurabiye falan vardı. Rüyamda öyle bir midem bulandı ki uyandım hala midem bulanıyor sanırım uzun süre tatlı yiyemicem :KK43:
Aç tavuk misali olmuş amaevren mesaj yolladı demekki sana

Eki Görüntüle 3391208
Hadı bakalım inşallah umduğun gibi olur canım

Evde tahin varsa ondan ye bence canım iyi gelir ya da yoğurt ye biraz , yarın sabah aç karnına da ye bir kaşık tahin
Tahin var canım yiyeyim hemen bende atı balı yedim şimdi
Olabilir canım bir de şöyle bir şey var bence ben normal veriyorum ama ilk haftalarda daha fazla vermem gerektiğini düşünüyor. 2.5-3 kg vermemi beklediği hafta ben günde 5 dilim ekmek yiyordum. Aralıklı oruç istiyorum diye söyledim en son hatta omad yapmak istiyorum dedim. Haftaya konuşuruz dedi.
Omad ne canım o_O
Afiyet olsun canım. :super::KK200:
Teşekkür ederim kaptanım ❤️
Yine harikasın💙💙💙💙afiyet olsun tatlım 💐

Süpersin 💙💐Afiyet olsun tatlım 💙💐

Nasıl oldun canım :KK43:
Düne göre iyiyim ama hafiften ağrıyor yine 😥
Çok geçmiş olsun canım 🥺🙏🙏🙏
Teşekkür ederim canım ❤️
Çabucak geçsin gitsin canım 🤲🏼
Amin canım 😀🙏

Yaaa🫠 peki sen nasil yiyorsun? Ara öğünde fistik ezmeli muzlu falan? Ben oyle de yaparım da 😻🤤
Ayyy bi zamanlar altın başak form ile sözde şekersiz fıstık ezmesi bir yedim.bir yedim üstüne kilo almıştım ayyy aklıma geldi bi anda bende patlagi çok severim ama az ile yetinemiyorum

günaydın hanımlar kusuruma bakmayın bir ütrlü bakamadım toparlnaıp tam iyileşir gibi oldum bebe hastalandı cuma yıllığa ayrılacaktım o yüzden bu iki gün işleri toplarlamam lazımdı mecbur bebeyi eltime bırakıp işe geldim canım takımım kusuruma bakmayın ilgilenemedim sizlerle :KK43:

Heyecanın daim olsun bunu hissettiriyorsun . :KK68:
Regl dönemi eksi 1 daha düş supeeer :KK9:

günaydın hanımlar kusuruma bakmayın bir ütrlü bakamadım toparlnaıp tam iyileşir gibi oldum bebe hastalandı cuma yıllığa ayrılacaktım o yüzden bu iki gün işleri toplarlamam lazımdı mecbur bebeyi eltime bırakıp işe geldim canım takımım kusuruma bakmayın ilgilenemedim sizlerle :KK43:
Çok geçmiş olsun canım sen iyi ol önemli olan o bebişin de iyileşsin inşallah bir an önce

X