Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menülerimi takip et dedim diye seni etiketledim
Bak kaçamak var mı ? Doyana kadar, uzun aralarla kaçamaksız yiyorum
En azından haftanın Bikaç günü şeker ve ekmeği bırakabilirsin
Şeker dediysem her türlü tatlı, meyve, bal, pekmez dahil

Hoşgeldin canım

Canım ben günde 4/5 defa okul yolunda gidip geliyorum. Çocukları bırakınca 30 dakika yürüş yapıyorum.

Bu gün mesela öğlene kadar 8 bin üzerinde adım yaptım
Seni sorarlarsa ömrü yollarda geçen kadın diyeceğim

Seni sorarlarsa ömrü yollarda geçen kadın diyeceğim
Aynen canım yabenim koca sağolsun spor yapıyorum diye bana bırakmış yolda gidip gelmeyi. Gidip gelme sorun değilde o tesettürü tak çıkar tak çıkar derken kafam laçkalaşıyor gün içinde

Ay bizim burasıda çok soğuk ya. Dün ince ceket ile çıkmıştım dondum resmen. Bugün kışlık mont giyip çıktım

Bizim sabah güneş vardı . Bugün resmen 4 mevsim gibi oldu. Tam hastalık havalari

İyi akşamlar kızlar
İki gündür muz patates yemekten karnım taş gibi oldu içim de sürekli bir gaz hissiyatı
Ama wc çıkarsam ishal devam öyle yani. Halim daha iyi enerji olarak. Ama yarınki tartı beni çok korkutuyor reglimin ikinci günü zati

Doğu lezzetlerini bende çok merak ediyorum 2 sene once deneme fırsatım oldu kaç böreğini çok sevememistik biz hamsiköy sütlacının tadı hala damağımızda ama

Geçmiş olsun canım ishalde zor ama kabızlık daha zor bence tartin güzel sonuç verecek bence

Teşekkür ederim canm inşallah canm tadlarina ulaşmış olursun fırsatın olur ,yalnız bici bici Adana yumurtalık ta yedik, tekrar yermiyom bilmiyorum ama kaktüs incirini ve şirdanini tercih ederdim

Ay bizim burasıda çok soğuk ya. Dün ince ceket ile çıkmıştım dondum resmen. Bugün kışlık mont giyip çıktım
Kışlık mont mu nerdesin bacim Karsta misin desem orda bile henuz kislik m9nt havasi gelmemustir olsan olsan isvec norvec kanadanin kuzey kesimlerinde falan olmalisin

Kışlık mont mu nerdesin bacim Karsta misin desem orda bile henuz kislik m9nt havasi gelmemustir olsan olsan isvec norvec kanadanin kuzey kesimlerinde falan olmalisin
İsviçre şimdi bu mesajı yazarken yorganın altında yazıyorum. Ben çok üşüyorum eşim benim kadar değile aç karnına üşümek normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…