Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 Şubat Çarşamba
Zayif bir Dombili Elhan Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 d tam buğday ile yumurtalı ekmek
Az tereyağ ile pişirdim
Marul

Öğle 12.00
3 kaşık yoğurtlu kereviz
2 kaşık makarna
Yarım tavuk göğsü fırında

Akşam 18.00
1 kase yeşil mercimek
1 kase kapuska
4 fırın kanat
1 kaşık yoğurtlu kereviz
2 kaşık fermente lahana

Ara 20.00
sekuark

5250 adım

2 lt su

Arkadaşlar tam bir hafta oldu doktora başlıyalı.İki haftada bir kontrole gidicem.Sen yinede haftada bir kere aç karnına tartıl ve bana at dedi.Tartıldım ve sonuç:113 kilo çıktım.Şükür 3 kilo gitmiş.Ve bugün Regl dönemim başladı şişlikte var ben hissediyorum.Bugün Andulasyona giricem.Düzenli giriyorumki onunda biraz faydası olsun inşallah

Maşallah canım bir haftada 3 kilo çok iyiböyle böyle gidecek kilolar inşallah ki regl şişkinliği de olduğu için haftaya da bir 3 kilo gider kesin senden

Tebrik ederim canım çok sevindim

Rüyalar uyarıcı kendini kolla Uranüs'üm
Oley oley oleyyyy
Günaydın güzeller 4 saat uyuyabildim ama garip bir şekilde dinç hissediyorum
Boyle oldugunda ben yiyip ictigimi sorguluyorum mutlaka demek ki bana şu iyi geldi gibi.... Oh şifa olsun bu 4 saat

Afiyet olsun tahıl patlaklarını çok severim ama bir türlü onu ekmek niyetine yiyemiyorum o sınıfa sokamadım kafamda

Bende çok uyuyorum bu hafta gözlerimi açamıyorum
Havadan mı acaba dikkat et kendine
Kolaylikla hallolsun insallah
Aminnnnnn canım sagolasin
Ustalar güzel bir iş cikarir da rahat edersin kuzum böyle düşünüp mutlu hissedelim napalim hissemize bu düşüyor.
Dışarı işlerini eksik yanlış yap biraz yükün azalır kankişini dinle
Çok haklısın kankişim yükleri hep ben omuzlamamayi öğrenmem gerekir
Aç tavuk misali olmuş amaevren mesaj yolladı demekki sana
Hadı bakalım inşallah umduğun gibi olur canım

Evde tahin varsa ondan ye bence canım iyi gelir ya da yoğurt ye biraz , yarın sabah aç karnına da ye bir kaşık tahin
Tahin var canım yiyeyim hemen bende atı balı yedim şimdi
Omad ne canım
Afiyet olsun canım.
Teşekkür ederim kaptanım
Yine harikasınafiyet olsun tatlım

Süpersin Afiyet olsun tatlım

Nasıl oldun canım
Düne göre iyiyim ama hafiften ağrıyor yine
Çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım
Çabucak geçsin gitsin canım
Amin canım

Yaaa peki sen nasil yiyorsun? Ara öğünde fistik ezmeli muzlu falan? Ben oyle de yaparım da
Ayyy bi zamanlar altın başak form ile sözde şekersiz fıstık ezmesi bir yedim.bir yedim üstüne kilo almıştım ayyy aklıma geldi bi anda bende patlagi çok severim ama az ile yetinemiyorum

günaydın hanımlar kusuruma bakmayın bir ütrlü bakamadım toparlnaıp tam iyileşir gibi oldum bebe hastalandı cuma yıllığa ayrılacaktım o yüzden bu iki gün işleri toplarlamam lazımdı mecbur bebeyi eltime bırakıp işe geldim canım takımım kusuruma bakmayın ilgilenemedim sizlerle

Heyecanın daim olsun bunu hissettiriyorsun .
Regl dönemi eksi 1 daha düş supeeer

Çok geçmiş olsun canım sen iyi ol önemli olan o bebişin de iyileşsin inşallah bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…