Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim bildiğim pancar kavrulup süzme yoğurt ile karıştırılıp servis edilen bir meze Bakalım pembe sultan kızımız öyle mi yapılıyor
Evet evet sarımsakta vardı ama pancarları patates gibi haşlayıp soyup küp küp doğradılar sanki içinde bir kaşık mayonez de olması lazım zeytinyağında koyuyorlar sankiii ben bugün netleştiririm

Oldu oldu Philips aldım.
Hafta içi servis cagiracagiz

Yeşil çayı unutma
Güzel günlerde kullan canımm

Günaydın casminim
Bitanemmm

Ellerine sağlık kaptanımm

Çiçeğim senin ay sonu hedefin yok mu
Canımm her gördüğümde dur ben de yaşayıp deyip deyip unuttum 58,5 olsun hedefim

Şu meshuuur süpürge mi var
Allah kabul etsin inşallah
Canım ben buraya nasıl derim psikolojisine girdim. Sonra diyetisyen var. Sonra sen yapamazsinlar var. Hepsini karşıma aldım. Sonra evde herşeyden artık kaldığını gördüm ve evin çöp öğütücüsü çalışmadığı nasıl belli diyorum artık sesli olarak. Bana dayanma gücü ayakta kalma gücü veriyor. Lafimdan dönmemiş oluyorum böylece.
Eskiden mönüydu sonradan değişmişti, nerden biliyorum arkadaşla iddiaya girmiştik:)
Aaa bilmiyordum. Belirginleştirmek amaçlı yazmıştım oysa
Çok güzel görünüyorlar

Böyle kalabalık olursa misafirlik falan ben fazla yiyemiyorum sadece en küçüklerinden bir parça alıyorum. Eğer yersem olmuş 100 küsür kilo daha da yiyor demesinler diye
Onu bende çok yaparım. Gizli yerim bide
Kaptanın el atmış olaya
10 mini tulumba uykumu açtı
Karnım ağrıyor güldürme
Aynen ya bir kase müsli dışında ağzıma lokma atmadım oğlumun ağzıma zorla soktuğu elmayı bile geri tükürdüm çaktırmadan sonuç artı
Ayy bazen ufak bişi atarım ağzıma hemen çıkarırım oruç bozulmuş gibi
Bu sinirle oturdum kahvaltı yaptım ohhh canıma değsin
İyi de korkuyoruz
Affet noluuuuuur beni
Gönlümden çıkarıp listeye indirmeyi unutmuşum. fazla sarsip yormayim diye kuzum benim.
Oyy bu ne güzel bir geçiş ne ince bir dokunuş

Sağol canım teşekkür ederim
Robotunu almışsın güle güle kullan

Teşekkür ederim

Sadece fotoyla paylastin mi bilmedigimiz bir sey oldugunda daha cok aciklama yapman gerekebilir bence

Kaptanım calisanlardan alacak tarifi orayı kaçırma
çok havalı ya
Evet evet sarımsakta vardı ama pancarları patates gibi haşlayıp soyup küp küp doğradılar sanki içinde bir kaşık mayonez de olması lazım zeytinyağında koyuyorlar sankiii ben bugün netleştiririm
Oooo bol kalorili diyosun yani Ondan sultan demek ki Benim dediğim tarif gibi olsaydı pembe bacı olurdu adı

Afiyet şifa olsun tatlım

Fridam benim, hayallerimi yıktın.
Çalışanlar deyince evde yani mutfakta yardimcilarin var zannettim
Yok kuzum nerde ben halaa 33 yıldır evde hizmet sektöründeyim temizliğimizi eşim ve ben yapıyoruz bu ara yardımcı bayan almak imkansız
Evde aldı başını gidiyor zaten bir yemek yapıp bulaşık yıkıyorum birde çamaşır yıka kurut katla yerleştir havalar biraz ısınsın evide temizleriz elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…