Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LİG SIRALAMASI 17.02.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4483.0👑👑
@ZincirKirma84.50
@Ysmnondr85.50
@60kiloyum88.10

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@sara_28101.60@arwengsd59.0
@Efenin_Annesi102.70 patimsilizm patimsilizm 59.0
LenaG LenaG 108.10@Jasminium8459.05
74FRIDA 74FRIDA 113.6@Keira-59.80
aypare ackerman aypare ackerman 59.90

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
aypare ackerman aypare ackerman ☺️

LİG SIRALAMASI 17.02.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4483.0👑👑
@ZincirKirma84.50
@Ysmnondr85.50
@60kiloyum88.10

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@sara_28101.60@arwengsd59.0
@Efenin_Annesi102.70 patimsilizm patimsilizm 59.0
LenaG LenaG 108.10@Jasminium8459.05
74FRIDA 74FRIDA 113.6@Keira-59.80
aypare ackerman aypare ackerman 59.90

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
Emeğine sağlık 9.siradayimaz yukarılara tırmanmak gerekir oda bu hafta insalahhh olacak🤩🌝
O kadar yeme o kadar spor yap sonuç artı gelsin aglayacam ya +450 ben 60 lar beklerken 😳😳😳
Ödem dir yada spordan kaslar şiş miş olabilir
Gezomu nasıl listeye almamışım :kızgın:
Aaa sen yapmazdın böyle şeyler 😍

Afiyet olsun Fridacim. :KK60:
Hurma , zemzem yok menüde :confused:
Allah kabul etsin ziyaretlerini. :dua:Pembe sultanın tarifini isteriz ama kendisi pek havalı bir şeye benziyor. :KK5:
Merhabalar Elhanım sağol Amin 😇ay unutum iki hurma ve zemzem suyuda vardı doğru, sen yazınca aklıma geldi.
Pembe sultanı aslında ben mor lahana ile yapıldığını biliyordum fakat gerçeği pancar ile yapılanı imiş herhalde, az çok tarifini biliyorum da yinede emin olmak için bizim çalışanlara sorup yazayım 🙄
Allah kabul etsin tatlım 🤲 özel bir günmüş o yüzden sadece hatırlatma amaçlı söylüyorum ☺️Tatlı varsa menümüzde geç saatlere bırakmayalım olur mu tatlım 😘

Süpersin 🥰

Afiyet olsun tatlım ☺️
Doğru söylüyorsun canım kaptanım dün gecelik öyle:KK22: oldu dikkat edeceğim. Salıya şunun şurasında ne kaldı dimiii:KK57:

Dün gece listeyi yazarken iki kaptanımıda etiketlememişim sonradan aklıma geldi mesaja girip düzenliyemedim

Merhabalar Elhanım sağol Amin 😇ay unutum iki hurma ve zemzem suyuda vardı doğru, sen yazınca aklıma geldi.
Pembe sultanı aslında ben mor lahana ile yapıldığını biliyordum fakat gerçeği pancar ile yapılanı imiş herhalde, az çok tarifini biliyorum da yinede emin olmak için bizim çalışanlara sorup yazayım 🙄

Doğru söylüyorsun canım kaptanım dün gecelik öyle:KK22: oldu dikkat edeceğim. Salıya şunun şurasında ne kaldı dimiii:KK57:

Dün gece listeyi yazarken iki kaptanımıda etiketlememişim sonradan aklıma geldi mesaja girip düzenliyemedim
Çalışanlara sorulacak :cool:
Hmmm bu pembe sultandan daha havalı oldu :confused:

:KK68: :KK60:

Çalışanlara sorulacak :cool:
Hmmm bu pembe sultandan daha havalı oldu :confused:
Bu işinde uzaktan bakınca böyle bir havası var evet. kafeye gelen bayanların %80 i hep hayalim böyle bir yerim olması der bizde güleriz gel bir ay işlet hayelerini gerçekleştir deriz.
bazende o çalışanların mesaisi bitter yatar organizasyon sonrası biz gece 3 kere kadar temizlik yaparız ……vs. zorlukları çok

Son yaptığım supagle ve Kıbrıs tatlısı olmadı şekerleri fazla oldu Kıbrıs tatlısının şerbetini fazla kaynatmışım şekerlendi 🤷🏻‍♀️

Bu işinde uzaktan bakınca böyle bir havası var evet. kafeye gelen bayanların %80 i hep hayalim böyle bir yerim olması der bizde güleriz gel bir ay işlet hayelerini gerçekleştir deriz.
bazende o çalışanların mesaisi bitter yatar organizasyon sonrası biz gece 3 kere kadar temizlik yaparız ……vs. zorlukları çok

Son yaptığım supagle ve Kıbrıs tatlısı olmadı şekerleri fazla oldu Kıbrıs tatlısının şerbetini fazla kaynatmışım şekerlendi 🤷🏻‍♀️
Fridam benim, hayallerimi yıktın. :KK14:
Çalışanlar deyince evde yani mutfakta yardimcilarin var zannettim 🙈

X